Helloween dorazí v rámci The 7 Sinners World Tour i do Prahy

Helloween dorazí v rámci The 7 Sinners World Tour i do Prahy19. prosince 2010, Praha – Malá sportovní hala (Výstaviště)
Speciální hosté: finští melodic-metaloví mistři Stratovarius.

Po extrémně úspěšném turné Hellish Rock world Tour 2007/2008 se legendární ikona německého melodického heavy metalu HELLOWEEN vrací na světová pódia! V rámci nového světového turné “The 7 Sinners World Tour 2010/11” se představí opět také v srdci Evropy, v ČR – po Zimním Masters Of Rock 27.11.,  se bude hřešit také v Praze, a to těsně před vánoci.

Předpovědi říkají, že nové album HELLOWEEN “7 Sinners”  je tím nejvíc heavy a nejrychlejším za poslední roky, takže je na co se těšit! Navíc roli speciálního hosta přijali finští STRATOVARIUS! Zástavu českého rocku ponese legenHelloween dorazí v rámci The 7 Sinners World Tour  i do Prahyda svého oboru u nás, kapela CITRON. Nu vot? Jak by řekl klasik – čeká nás další skvělá power-heavy rock-metalová, předvánoční párty!

Helloween je německá power/speed metalová skupina založená začátkem osmdesátých let 20. století v Hamburku. Prvním frontmanem se stal Kai Hansen, zpěvák a kytarista, který pak po rozchodu s Helloween v roce 1989 založil kapelu Gamma Ray. S Hansenem u mikrofonu nahráli Helloween EP Helloween a debut Walls of Jericho. V roce 1987 přišel do kapely zpěvák Michael Kiske, se kterým Helloween nahráli světoznámé desky Keeper of the Seven Keys Part 1 a 2. Po rozporuplném albu Chameleon Kiske odešel a z kapely byl nucen odejít i bubeník Ingo Schwichtenberg, který trpěl schizofrenií a v roce 1995 spáchal sebevraždu. Od roku 1994 je zpěvákem Andi Deris.

 

Kdy: 19. prosince 2010
Kde: Praha – Malá sportovní hala (Výstaviště)
Cena vstupenek: 590 Kč

 

Více na http://www.pragokoncert.com/.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.