Pondělí, 11.12.2023
HudbaKultura

Holický klub U Holuba ožije punkrockem

vanis_2014V pátek 18. dubna 2014 se v holickém klubu U Holuba rozjede už druhá Punkrocková show, kterou ve spolupráci s klubem pořádá kapela Rogers. Předešlá akce se vydařila nad očekávání, jak počtem návštěvníků, tak i předvedenými výkony kapel. Zejména pak kapela JZD nastavila laťku opravdu vysoko, takže pro pořadatele nebylo vůbec snadné sestavit lineup na dubnovou akci tak, aby se aspoň vyrovnala té loňské. Nakonec se to snad podařilo a sestava kapel je opravdu hodně nabitá.

Těšit se můžete na ostravské punkrockery Víkend, kteří sice v této formaci na hudební scéně působí teprve krátce, ale jsou to už ostřílení muzikanti a jejich členy můžete znát z kapel jako Zařvi Dveře, Tattooed Bastards nebo Ova Neighbours.

 

Z Prahy do Holic dorazí začínající super banda Hero From Zero, která v současné době pracuje na novém EP.

 

Třetím vystupujícím budou At The Moments z České Třebové, kteří ve své hudbě kombinují melodický punk-rock s prvky hardcoru. Tahle kapelka má na svém kontě zatím jedno EP a v listopadu vydali také nový singl s názvem “Nothing Is As It Seems”. V současné době kluci pracují na nové desce.

 

Nebude samozřejmě chybět ani domácí pop-punková partička Rogers, která na této akci symbolicky pokřtí debutové třípísňové “EP 2013”, které do světa vypustili v prosinci loňského roku.

 

Akce startuje ve 20 hodin

Facebook event: ZDE

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.