Hry pod vánoční stromeček – co nového přináší Piatnik?

PiatnikPřed Vánocemi firmy nezahálí a i firma Piatnik přináší horké novinky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dračí údolí

Hra pro děti od 6 let, pro 2-4 hráče. Pomocí dvou čarovných hůlek se hráči snaží dostat malé dráčky zpátky do Dračího údolí. Pokud chcete uspět, musí při přenosu dráčků spolupracovat. Všichni společně vyhrajete, pokud dráčky pomocí kouzla dostanete domů dřív, než se mrzutý čaroděj Razandar vrátí do své věže.

Dračí údolí

 

Tortuga

Hra pro děti od 8 let, pro 2-4 hráče. Ve hře Tortuga se z hráčů stávají zdivočelí piráti, kteří prahnou po bájných pokladech v Karibiku. Vaším cílem je legendární přístav Tortuga, protože pouze zde budou uloupené poklady v bezpečí. Pak Vás čeká už jen sláva a uznání ostatních pirátských band. Cesta je ale dlouhá a poskytuje vašim pirátským nepřátelům mnoho příležitostí vás napadnout a o poklad připravit. K úspěchu vám pomůže jen velká flotila, schopná posádka a tolik šavlí a děl, kolik vaše mužstvo dokáže zvládnout.

Tortuga

 

Pictofun

Hra pro hráče od 12 let, pro celou partu – 2-12 hráče. Rychlá party hra s asociacemi, při které uplatníte svou kreativitu, bohatou fantazii a nápaditost. Vymýšlíte spojení mezi obrázky na kartách s kategoriemi na hrací desce. Váš čas rychle běží. V daném čase se snažíte najít asociaci z obrázky na co nejvíce kartách.

Pictofun

 

Venezia 2099

Napínavá hra pro celou rodinu – hráče od 8 let, pro 2-5 osob. Co se děje v Benátkách v roce 2099? Nad městem visí temné proroctví: jejich úplné zaplavení mořem se zdá nevyhnutelné. Zažijte v této hře zánik města na laguně. Chopte se role sběratele umění hledajícího vzácné poklady. Najděte si šikovně cestu potápějícími se městskými částmi a využijte plovoucích plošin jako ostrůvků bezpečí. Gondoly vám pomohou zachránit se ze zdánlivě bezvýchodných situací. Protože jen ten, kdo jedná s rozmyslem, má šanci na vítězství!

Venezia 2099

 

 

Deskové hryDeskoveHry.com je nezávislý recenzní portál, který vám každý den přináší jednu recenzi na novou deskovou hru a to včetně her pro nejmenší. Představujeme také hry ze zahraničí, které se nedostanou do České republiky lokalizované, ale je možné je zde pořídit. Často takové hry nemívají kromě pravidel žádný cizojazyčný text, takže jsou bez problémů hratelné. Hry pečlivě testujeme a nabízíme hodnocení včetně silných a slabých stránek. Mezi našimi články najdete často také novinky ze světa deskových her nebo soutěže. Naše databáze čítá již více než 1400 českých recenzí, ze kterých si vybere úplně každý.

Hrajeme si s ChrudimkouKlub deskových her – Hrajeme si s Chrudimkou

Otevřená herna deskových a karetních her je určena všem, kteří si umí a chtějí hrát!
Otevřeno pro veřejnost je vždy jednou měsíčně, a to v pátek od 15 do 18 hodin na ZŠ Dr. J. Malíka Chrudim.

Bližší informace a termíny konání pro veřejnost se dočtete na www.Chrudimka.cz/Herna či na FB profilu klubu.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.