Neděle, 26.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Hudební legendy Status Quo zahrají v Brně

11. června 2018, Bobycentrum Brno

Britská legenda Status Quo, která patří k nejdéle fungujícím rockovým kapelám na světě, zahraje na unikátním koncertě v Brně. Svoji první desku Status Quo vydali v roce 1968 pod názvem Picturesque Matchstickable Messeages from the Status Quo, k největším hitům patří skladby Caroline (1973), Rockin’ All Over the World (1977), Whatever You Want (1979) nebo In the Army Now (1986). Rick Parfitt patřil (zemřel v prosinci 2016) k jádru kapely spolu s Francisem Rossim. Rossi kapelu založil v roce 1962, název však hudebníci používali až od roku 1967, kdy už byl v sestavě Parfitt. Spolu s Rossim v sestavě působí Andy Brown, John “Rhino” Edwards a Leon Cave. 

 

 

Status Quo se do České republiky příležitostně vrací, v Brně vystoupí po třiadvaceti letech. Aktuálně již Status Quo nechtějí hrát velké halové koncerty a vystupují jen v komornějších sálech. Brněnské Bobycentrum pojme okolo dvou tisíc diváků a bude to jedinečná příležitost poslechnout si tuto hudební legendu naživo. VIP vstupenky za 1.990 korun zahrnují raut a volnou konzumaci alko i nealko nápojů. Meet & Greet za 3.490 korun – možnost setkat se osobně s členy kapely.

 

Status Quo

 

www.statusquo.co.uk  |  www.moraviatopconcerts.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.