Pondělí, 5.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Hvězdná máma – film Ženy v pokušení

Hvězdná máma - Ženy v pokušení6. května 2010 v 9.30 hodin, Městské kino Chrudim
Představení pro maminky s dětmi od narození do tří let.
S Hvězdnou mámou můžete klidně zajít do kina a zůstat při tom tou nejbáječnější maminkou na světě.

Deky s hračkami, klouzačka, odrážedlo, přebalovací podložka aj. jsou umístěny přímo pod plátnem, abyste mohla být maminkou a zároveň nezapomněla být ženou, která má právo na svůj “dospělácký” film. Herecké výkony si můžete vychutnávat s děťátkem v náručí, své miminko přitom bez ostychu nakrmit. Nebo s klidným svědomím důvěřovat našim pomocnicím, které si s dětmi vyhrají, přečtou knížku, namalují obrázek, pomohou na klouzačce, nebo jen dohlédnou, aby se na odrážedlu jelo správným směrem. Po celou dobu promítání je tlumené světlo a nižší zvuk projekce.

A společně s dalšími maminkami a jejich ratolestmi zažijete mnoho prima chvil plných nových zážitků.

6. května 2010 v 9.30 hodin, Městské kino Chrudim
Nová vášnivá komedie režiséra Jiřího Vejdělka – Ženy v pokušení

Režie: Jiří Vejdělek
Hrají: Eliška Balzerová, Lenka Vlasáková, Veronika Kubařová, Vojtěch Dyk, Jiří Macháček, Roman Zach

Hvězdná máma - Ženy v pokušeníČtyřicátnice Helena, uznávaná  odbornice na   manželské problémy, jednohod dne zjišťuje, že se   dostala do situace, jaké řeší se svými pacienty. její    doposud milující a milovaný manžel je přistižen in    flagranty s mladší ženou a Helena brzy bezradně  stojí   na prahu nového života. Dvacetiletá dcera  Laura chce být matce oporou, zároveň se však  potýká s nástrahami vlastní opravdové lásky. Pomocnou ruku nabízí k Helenině zděšení i matka Vilma, bývalá herečka, která na všechny situace aplikuje svéráznou školu života. Výstřední dáma má zaručený recept: nahradit nepořádného chlapa, chlapem pořádným. Zdá se to neřešitelné, ale k překvapení Heleny i Laury, muži s nimiž stojí za to se vrhnout po hlavě do milostného dobrodružství tu stále ještě jsou. A tři docela rozdílné ženy zjišťují, jak moc jsou si podobné a pokud se má něco vyřešit, chce to nadhled, humor a neztrácet hlavu ani naději.

 

Hvězdná máma, foto: Jaromír Zajíček www.FotoZajda.cz

 

5. května 2010 v 9.30 hodin, CineStar Pardubice (OC Grand)

Mamas & Papas

Mamas & PapasIntimní velkofilm režisérky Alice Nellis Mamas & Papas se Zuzanou Bydžovskou, Marthou Issovou, Filipem a Michalem Čapkovými a Zuzanou Čapkovou v hlavních rolích.

Příběh filmu tvoří mozaika osudů několika manželských či partnerských dvojic, které v určitém zlomovém bodě života řeší otázky chtěného, nechtěného, vytouženého nebo zmařeného rodičovství. Záměrem scenáristky a  režisérky Alice Nellis je ukázat pomocí souběžného vyprávění několika příběhů, že problém moderního rodičovství je širší a hlubší než konkrétní situace kterékoliv jednotlivé postavy.

 

Více na www.hvezdnamama.cz

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.