Hvězdná máma již vstoupila do svého druhého ročníku

Hvězdná mámaPardubice/Chrudim/Kolín – Projekt Hvězdná máma má za úkol pozvat do kin maminky v době, kdy by na to patrně za normálních okolností vůbec nepomyslely. V době, která maximálně vyhovuje režimu děťátek, vezmou svá miminka, malé děti a vyrazí do kina. Usadí se do křesel, před projekčním plátnem asistentky Hvězdné mámy rozloží deky, hračky a nabídnou své služby ohledně hlídání a asistence a maminky se mohou poklidně dívat na film, který je ztlumen a v sále je tlumené světlo. Také mohou film sledovat po očku a přitom si hrát se svým dítkem před plátnem. Pro děti je rajónem celý projekční sál a také maminky mají všemožné výhody, například si mohou určit, jak hlasitá bude projekce a každé jejich přání bude splněno.

Každou první středu v měsíci se promítá v Pardubicích v CineStaru (OC GRAND), každý první čtvrtek v měsíci pak v Chrudimi, a nově se mohou i maminky z Kolína těšit, že budou patřit do rodiny Hvězdných maminek, uvádí vedoucí tohoto projektu, Květa Štěrbová.

Výběr filmů je velmi pečlivý, vždy jde o nějakou filmovou zajímavost, a to přímo buď na přání maminek, nebo dlouho očekávanou novinku v distribuci, jakým byly například Ženy v pokušení, nebo před námi to bude rozhodně nový film Michala Wievega – Román pro muže apod.. Na maminky také čeká nějaký zajímavý dárek od sponzora. Květa Štěrbová svým projektem žije a je to vidět na celkovém výsledku, dlouhodobě vysoká laťka úrovně projektu Hvězdná máma.

 

Hvězdná máma v chrdudimském kině, foto: Jaromír Zajíček - www.FotoZajda.cz

 

Více na www.hvezdnamama.cz.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.