Neděle, 24.9.2023
Deskové hryVolný čas

iKNOW – vědomostí není nikdy dost!

iKnow - vědomostí není nikdy dost!iKNOW není jen obyčejnou kvízovou hrou. Je opravdovou výzvou pro každého, kdo očekává něco víc.

Důvtipná kvízová hra iKNOW, která prověří vaše znalosti i schopnost odhadnout soupeře!

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaký je ve zkratce princip hry?

Ve hře najdete 1 600 otázek ze čtyř kategorií (osobnosti, svět, lidská tvorba, události). Ke každé otázce najdete 3 nápovědy, které vám postupně odhalují správnou odpověď.

iKNOW - vědomostí není nikdy dost!

Na začátku každého kola si vyslechnete otázku a pak se musíte rozhodnout, kolik nápověd budete chtít slyšet, než na otázku odpovíte. Zároveň si v tuto chvíli také můžete vsadit na libovolného spoluhráče, zda na otázku odpoví správně nebo špatně. Pak nastává fáze postupného čtení nápověd a odpovědí jednotlivých hráčů. Na závěr získáváte body čili žetony. Pokud jste odpověděli správně, vyhráváte žetony podle počtu nápověd, které jste potřebovali. Pokud jste odpověděli správně hned po první nápovědě, získáváte samozřejmě nejvíc žetonů, protože jste to měli nejtěžší.

Ale i ten, kdo neodpověděl správně, může něco vyhrát. Pokud jste správně odhadli úspěšnost vašeho spoluhráče, získáváte také žeton. Co vás možná potěší nejvíc a co odlišuje hru iKNOW od ostatních kvízových her, je to, že pokud odpovíte na otázku špatně, nic se neděje, o nic nepřicházíte a nejste ani nijak znevýhodněn.

 

 

iKNOW je důvtipná vědomostní hra, která prověří nejen Vaše znalosti, ale také schopnost správně odhadnout Vaše protihráče. Zkuste tuto novou kvízovku, která je úplně jiná, než všechny předchozí!

 

Herní materiál: 
 400 karet s 1600 otázkami a odpověďmi 
 herní plán
6 iKNOW figurek
6 iBET figurek
50 herních žetonů (25 bílých a 25 černých)
1 průhledný žeton na označení kategorie
česká pravidla

 

Název hry: iKNOW
Původní název: iKNOW
Výrobce: Tactic
Rok uvedení: 2012

AlbiVýrobce a distributor pro ČR: ALBI Česká republika a.s.
Rok uvedení v ČR: 2014

Počet hráčů: 2 – 6
Věk hráčů: 12 a více let
Délka hry: 45 – 60 minut

Kategorie: karetní hra, párty hra, znalostní hra

E-shop: www.modernihry.cz

Odkaz na BGG – www.boardgamegeek.com

iKNOW - vědomostí není nikdy dost!

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.