Pondělí, 11.12.2023
HudbaKultura

JamRock oznámil první kapely a zahájil předprodej

JamRock oznámil první kapely a zahájil předprodejVstupenky s největší slevou, dvě pódia navíc a první potvrzené kapely! Takhle vstoupil jeden z největších festivalů u nás do posledního měsíce tohoto roku.
Nejaktuálnější vycházející hvězda LENNY se svým charizmatickým chraplákem, vlastní tvorbou a příjemnou tváří, stabilní a poslední dobou velmi dobře prosperující WOHNOUT, legenda metalové hudby ARAKAIN a na festivalech nejžádanější formace vůbec  – slovenští  HORKÝŽE SLÍŽE – to jsou první  kapely, které  už samy o sobě dávají tušit, že letošní JamRock  hraje opravdu vysokou ligu.

K tomu ještě skvělá kytaristka, žákyně Randyho Rhoadse, známého kytaristy Ozzyho Osbournea , JANET ROBIN /USA/, která přijede s celou kapelou a která se na jevišti doslova rozdává, nenechá svému jménu nic dlužna už jen proto, že např. některé části skladeb odehraje na kytaru zuby.

JamRock v roce 2014 nabídne velkou rozmanitost a skvělou atmosféru, která je tady už po léta jedinečná. Vstupenky s více jak 44% slevou vyjdou v omezené sérii na pouhých 390Kč a kdo by chtěl dát svým blízkým skvělý dárek, může s VIP vstupenkou mezi kapely, resp. do jejich baru, kde je jednak lacinější pivo a jídlo, a kde se také potká se spoustou svých idolů včetně zahraničních kapel a ještě navíc může zajet autem až přímo do areálu na hlídané parkoviště. K tomu všemu dostane dvě trika JamRock jako dárek zdarma. To vše díky partnerům Ciatik Trade a Templářským sklepům za pouhých 790Kč! 

Více o festivalu na http://www.jamrock.cz 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.