Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Jediná výhra znamená finále – rozhodne se již dnes?

Jediná výhra znamená finále - rozhodne se již dnes?; foto: Ivana HoškováFanoušci chrudimského ERA-PACKu zatím mohou být s průběhem vyřazovacích bojů velmi spokojeni. Jeden ze dvou velkých favoritů na titul v pěti zápasech nepoznal hořkost porážky, navíc se může v nejkratším možném čase radovat z postupu do finále. Stačí mu k tomu porazit i potřetí Benago Zruč nad Sázavou! Utkání startuje v chrudimské sportovní hale ve čtvrtek 7. května 2015 od 20 hodin, zápas můžete sledovat pomocí komentovaného onlajn přenosu na onlajny.com či pomocí streamu na livesporttv.cz.

Chrudimští na svého čtvrtfinálového soupeře před televizními kamerami vlétli a v prvním zápase ho vyprovodili více než slušným výsledkem. Na osm vstřelených branek následně navázali i ve druhém střetnutí na půdě Zruče nad Sázavou, kde se však důležitá výhra nerodila vůbec jednoduše. Benago totiž po gólech Brahimiho, Kiliána a Rodka vedlo již 3:0, desetinásobný mistr však postupem času ukázal svoji kvalitu, využíval brankové příležitosti a opět svoji střeleckou bilanci zakončil na čísle osm. Nejlepším střelcem série je prozatím Roman Mareš, který ve dvou zápasech zaznamenal tři vstřelené góly.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.