Jediný koncert Chinaski na Vysočině

chinaski heralecVelké festivaly a zimní stadiony vymění Chinaski o letošním podzimu za intimní prostředí klubů. Připomínají si tak atmosféru, kterou mají jako všechny rockové partičky nejraději. Byť se jedná o koncerty s mnohem menší produkcí, technikou a zázemím než se odehrávaly jejich poslední megaturné. A stejně jako před pěti lety, ani v aktuálním klubovém speciálu nechybí oblíbený kulturní dům Herálec, kde Chinaski vystoupí v sobotu 19. listopadu 2011.

Být fanouškům doslova nadosah, vnímat jejich ohlasy, maximální nasazení a z posledních sil bojovat o přídavky ve vydýchaném sále, to se na halové šňůře nestane. A také se nestane, aby kapela hrála dvě a půl hodiny a nasadila pecky, které si publikum vyžaduje, ale přes deset let na ně nebylo v playlistu místo. A to vše právě nabídne klubový speciál 2. Muzikanti kolem Michala Malátného zahrají průřez všemi alby, které kapela vydala od roku 1995, méně známé písně se budou střídat s úspěšnými hity Klára, Stejně jako já nebo První signální.
Chinaski mají navíc ke kulturnímu domu v Herálec neobvyklý vztah. Byli totiž prvním známým interpretem, který dal dnes již vyhlášenému koncertnímu místu šanci. Vystoupili zde již v roce 1999 a několikrát se do Herálce s velkým ohlasem vrátili, než se stali stadiónovou kapelou. Naposledy právě před pěti lety v rámci prvního klubového speciálu.
Turné má i preventivní poselství – bojuje proti požívání alkoholu za volantem, a proto se jeho podtitul nese ve znamení hesla „Chceš vidět i další náš koncert naživo? Je to na tobě!“. Návštěvníci každého z koncertů  si užijí nejen řádnou porci skvělé hudby, ale budou mít možnost u stánku BESIP dostat alkohol testery, reflexní prvky a hlavně si pomocí speciálních brýlí a hry vyzkoušet, jaké to je řídit pod vlivem alkoholu s 1,5 promile v krvi.

Vstup do kulturního domu bude umožněn po 19 hodině. Více než dvouhodinové vystoupení začne o hodinu později. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 190 Kč, na místě bude cena 240 Kč.

Více informací naleznete na internetových stránkách http://www.kdheralec.cz/ nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Program podzim 2011 (12 let koncertů v KD Herálec)
08.10. VINOBRANÍ
22.10. STO ZVÍŘAT + POLEMIC
05.11. ZRF: ŠKWOR + IMODIUM
19.11. CHINASKI
03.12. MIKULÁŠSKÁ ZÁBAVA
16.12. UDG + RYBIČKY48
25.12. ŠTĚPÁNSKÁ ZÁBAVA

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.