Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Jedničkáři z tělocviku mohou na nedělní hokej zdarma

Jedničkáři z tělocviku mohou na nedělní hokej zdarmaPříští domácí zápas odehrají hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice v neděli 2. února 2014 proti Vítkovicím už od 15.00 hodin. Na toto utkání zveme především nejmenší fanoušky, pro které bude v ČEZ Areně nachystán dětský program.

Před a během utkání se mohou děti těšit na soutěže, dále si pak budou moci zatočit kolem štěstí s Kravíkem nebo si nechat pomalovat své tváře.

Na zápas HC ČSOB Pojišťovna Pardubice – HC Vítkovice Steel budou mít vstup zdarma všichni žáci a studenti s jedničkou z tělesné výchovy na letošním pololetním vysvědčení. „Oproti němu, které ukáží na pokladnách ČEZ Areny, obdrží volnou vstupenku. Věříme, že tento dětský zápas naláká do arény spoustu malých návštěvníků,“ řekl marketingový manažer klubu Jan Kratochvíl.

Po skončení odpoledního utkání se na východním ochozu ČEZ Areny uskuteční autogramiáda s trojicí hokejistů HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: podpisové akce se zúčastní brankář Július Hudáček, obránce Blaž Gregorc a útočník Jan Kolář.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.