Kapela Queenie zvedla ze sedadel návštěvníky koncertu v chrudimském divadle

Ve středu 22. listopadu 2017 začal úderem 19 hodiny již třetí charitativní koncert pro těžce nemocnou Terezku Vargovou, tentokrát v pojetí nejúspěšnější tribute kapely Queen v České republice.  

Ne nadarmo se řadí mezi jednu z nejlepších ve své kategorii na světě. Koncert, rozdělený do dvou částí, byl od začátku do konce nabitý emocemi, energií a nadšením všech členů kapely. Písničky zněly v původních aranžích, zpěvák Michael Kluch věrně napodobuje Freddieho Mercuryho nejen svým autentickým hlasem, ale také precizně připravenými kostýmy i dokonalou choreografií.

Při známých hitech Radio Ga Ga, Bohemian Rhapsody nebo The show must go on se elegantně oblečení návštěvníci koncertu neubránili zpěvu, bouřlivému tleskání a podupávání, naopak balada Love of my life zahraná Rudym Neumannem vsedě na pódiu s dojemně zpívajícím Michalem po boku, zahrála na romantickou strunu každého návštěvníka.

 

Michael Kluch

 

Mezi přídavky zazněla očekávaná We are the champions a Queenie opouštěla pódium Divadla Karla Pippicha za neutuchající standing ovation. Návštěvníci koncertu odcházeli nabití energií a připadali si jako na skutečném koncertu kapely Queen s frontmanem Freddiem.

 

Queenie

 

 

www.queenie.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.