Čtvrtek, 2.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Kapesní bassreproduktory X-mini

Xmini 2MOBILNÍ BASS REPRODUKTORY X-MINI ultra přenosné a hlasité s neuvěřitelným ozvučením mobilního telefonu, iPodu,notebooku či MP3 přehrávače.

X-mini™ přenosné reproduktory mají nečekanou sílu zvuku, skvělý design a neuvěřitelně kompaktní rozměry. Díky jednoduché konektivitě přes 3,5mm AV výstup je můžete spojit s jakýmkoliv přehrávačem.

Je až neuvěřitelné, co tento malý reproduktor zvládne. Pokud hledáte ke svému zařízení přenosný reproduktor, právě jste ho našli. Reproduktory X-Mini™ jsou jedny z nejmenších na světe. Jsou to také celosvětově první kapesní přenosné reproduktory s integrovanou dobíjecí lithiovou baterí a s integrovaným bass rezonátorem! Zapomeňte na plastová chřestítka, přichází konečně malé mobilní repro s pořádným zvukem! 

Vzhled reproduktoru X-mini

Kapesní bassreproduktory X-miniKaždý reproduktor X-mini vypadá velmi luxusně díky kvalitním plastům, které byli použity při výrobě reproduktorů. Na spodní straně najdete velmi prakticky schovaný 3,5 mm jack pro spojení s jakýmkoliv zařízením používajícím tento konektor. Když otočíte vrchní část reproduktoru X-Mini, otevře se a vysune se jako harmonika.

Na spodní straně se ješte nachází Mini USB konektor pro napájení, ovladač hlasitosti, 3,5mm jack konektor a přepínač na zapnutí a vypnutí reproduktoru.

Funkce reproduktorů X-mini

X-Mini bez problémů připojíte k mobilnímu telefonu, notebooku, iPhonu, iPadu, MP3 a MP4 přehrávači, PSP a nebo k Vašemu PC. V podstatě ke všemu, co má 3,5 mm jack, a pokud nemá, tak určitě seženete redukci! Jednou z hlavních výhod reproduktorů X-Mini je fakt, že každý reproduktor má v sobě zabudovanou Li-Ion baterii, která je samozřejmě nabíjecí. Nabíjení je rychlé, trvá 2 – 4 hodiny. To Vám zaručí, že při poslechu hudby přes reproduktor X-Mini si nevybijete baterii ve svém zařízení. Na jedno nabití vydrží reproduktor přehrávat hudbu 8 až 12 hodin. Novinkou je i možnost zapojení reproduktorů X-Mini za sebou, třeba i 20 za sebou. Funkce Buddy Jack to zvládne bez problémů a síla zvuku se znásobí. Přitom stále platí, že baterie ve Vašem hudebním přehrávači nebude vyšťavená.

Kapesní bassreproduktory X-miniTajemství zvané Vacuum Bass – zvuk předčíc velikost!

Průkopnická a patentovaná technologie umožňuje X-mini roztáhnout podobně jako harmoniku. Technologie expanded BXS™, která napodobuje rezonanci sub-wooferu dávající jiskřivý plný zvuk a hlasitost. Rezonátor může být roztažen po dobu přehrávání a zase zavřen pro kompaktní skladování, odtud název “Capsule Speaker – kapslový reproduktor” odvozený z designu a tvaru výrobku.

 

 

 

Kapesní bassreproduktory X-miniNa výběr je několik modelů reproduktorů

X-mini v1.1 mono capsule speaker, 36mm zvukový driver
• Ultra mobilní design a neuvěřitelně plný a kvalitní zvuk v minimální velikosti!
X-mini II mono capsule speaker, druhé generace, 40 mm zvukový driver
• Má nový 40mm zvukový driver, rozšířené BXS ™, prodlužuje čas přehrávání až na 10-12h a jeho modulární “Buddy-Jack” design umožňuje efektivně vytvářet vysoce kvalitní a rozsáhlé zvukové rozsahy.
X-miniMax v1.1 stereo capsule speaker, 36mm zvukový driver
• X-miniMax v1.1 = minimální velikost, maximální portabilita, maximální zvuk, eXtreme Portable Sound
X-miniMaxII stereo capsule speaker druhé generace, 40 mm zvukový driver. X-miniMaxII se vzpírá konvenční představě, že na velikosti záleží, Xmini ™ Max II, je přenosný svátek zvuků. Má nový 40mm zvukový driver, rozšířené BXS ™, prodlužuje čas přehrávání až na 12h
X-mini HAPPY s funkcí MP3 přehrávače a slotem pro SD/SDHC
X-mini RAVE s funkcí FM rádia, automatické ladění a LED display
X-mini KAI s Bluetooth a mikrofonem, skutečný bezdrátový zvukový zážitek

 

Zapomeňte na plastová chřestítka, přichází konečně malý mobilní reproduktor s pořádným zvukem! Užijte si „pařbu” nejen na cestách či při sportu, jsou vhodné i na párty – ozvučí celou místnost i dvůr!

Kapesní bassreproduktory X-mini

Kompletní přehled všech druhů, recenze a videa na www.x-mini.cz.
Poraďte se s námi i na Facebooku.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.