Kinotip: Kráska a zvíře

Kráska a zvířeHraná adaptace stejnojmenného animovaného filmu z roku 1991, opět přivádí na filmové plátno slavný příběh o jedné velké lásce.

Kráska a zvíře společnosti Disney, jež je ohromující filmovou oslavou jednoho z nejpopulárnějších příběhů vůbec, velkolepým způsobem ožívají příběh a postavy, které diváci znají a zbožňují. Kráska a zvíře popisuje pozoruhodný příběh Krásky, bystré, krásné a nezávislé mladé dívky, kterou ve svém zámku uvězní děsivé zvíře. Navzdory strachu se spřátelí se zakletým zámeckým služebnictvem a uvědomí si, že se pod obludným zvířecím zevnějškem ukrývá vlídná duše skutečného prince. (Falcon)

Film zrežíroval američan Bill Condon (Bohové a monstra, Dreamgirls), pod svůj režijní dohled do filmu obsadil Emmu Watson (Kolonie, Charlieho malá tajemství), Dana Stevense (Panství Downton, WikiLeaks), Luka Evanse (Tři mušketýři, Hobit: Šmakova dračí poušť) nebo třeba Kevina Klinea (Ryba jménem Wanda, Wild Wild West).Oficiální premiéra filmu je stanovena na 16. března 2016.

 

Rodinný / Fantasy / Muzikál / Romantický
USA, 2017, 130 min

Režie: Bill Condon

Scénář: Stephen Chbosky, Evan Spiliotopoulos

Kamera: Tobias A. Schliessler

Hudba: Alan Menken

Hrají: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Emma Thompson, Ewan McGregor,Kevin Kline, Gugu Mbatha-Raw, Ian McKellen, Stanley Tucci, Audra McDonald, Nathan Mack,Hattie Morahan, Sonoja Mizuno, Adrian Schiller, Dale Branston, Sophia Brown, Rudi Goodman,Rossana Silva, Lynne Wilmot, Michael Jibson, Harriet Jones, Henry Garrett, Nicole O’Neill, Zoe Rainey, Sophie Reid, Clem So, Richard Banks, Alexis Loizon

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/404249-kraska-a-zvire/prehled/

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.