Čtvrtek, 2.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Kinotip: Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3Už dnes se do kin vrací jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě KUNG FU PANDA 3.

Poův (Jack Black – Husí kůže) dávno ztracený otec Li (Bryan Cranston – Perníkový táta) nečekaně objeví u něj v restauraci a po šťastném shledání ho přesvědčí, aby se společně vydali do skrytého pandího ráje. Zde se Po setkává s dalšími jemu podobnými veselými charaktery. Avšak zrovna ve chvíli, kdy Po poznává vesnici a cítí se jako doma, nepřemožitelný zloduch Kai (J.K. Simmons – Whiplash) se vydává na svou pouť po Číně, jejíž cílem je zničit všechny kung fu mistry po celé zemi. Po je tak nucen zvládnout nemožné. Sám se naučit být mistrem a celou vesnici plnou láskyplných a neohrabaných bratří přeměnit na ničivou armádu kungu fu drsňáků!

Pokračování další legendy o mazáctví si vzala na starost Jennifer Yuh režisérka předchozího dílu Kung Fu Panda 2. K práci na filmu si vzala i scénáristy předchozích obou dílů Jonathana Aibela a Glenn Bergerovou.

V českém znění se představí: Saša Rašilov – Jack Black (Po), Ladislav Cigánek – David Cross (Jeřáb), Karel Gult – Dustin Hoffman (Shifu), Pavel Šrom – Bryan Cranston (Li), Tomáš Gibiš

 

Oficiální premiéra je stanovena na 17. března 2016.

 

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný
USA / Čína, 2016, 94 min

Režie: Jennifer Yuh, Alessandro Carloni

Scénář: Jonathan Aibel, Glenn Berger

Hudba: Hans Zimmer

Hrají: Jack Black, Angelina Jolie, David Cross, Jackie Chan, Seth Rogen, Lucy Liu, Bryan Cranston, Dustin Hoffman, James Hong, Kate Hudson, J.K. Simmons, Randall Duk Kim, Ava Acres, Willie Geist, Al Roker, Shiloh Jolie-Pitt

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/254157-kung-fu-panda-3/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.