Kinotip: Poslední lovec čarodějnic

Poslední lovec čarodějnicVin Diesel už dnes vtrhne do kin jako Poslední lovec čarodějnic.

Moderní svět ukrývá mnohá tajemství, ale to nejneuvěřitelnější z nich je, že čarodějnice žíjí stále mezi námi. Zlé nadpřirozené bytosti s úmyslem vyslat Černou Smrt na tento svět. Armády lovců čarodějnic bojovaly s nadpřirozeným protivníkem po celé planetě po staletí, včetně Kauldera(Vin Diesel – série Rychle a zběsile), udatného válečníka, kterému se podařilo zabít všemocnou Královnu čarodějnic(Julie Engelbrecht – zazářila třeba v koprodukčním filmu Die Tänzerin – Lebe Deinen Traum) a rozprášil její následovníky. V momentě své smrti zaklela Královna Kauldera svou nesmrtelností a navždy mu znemožnila shledání se svou milovanou ženou a dcerou v posmrtném životě.

 

Dnes je Kaulder poslední svého druhu, posedlý, po celé věky, lovem čarodějnic. Poháněný pouze vzpomínkou na dávno ztracené blízké. Avšak, bez Kaulderova vědomí se Královna čarodějnic znovuzrodila a prahne po pomstě. Následuje velká bitva, která rozhodne o osudu celého lidstva. 

 

Vedle Vina Diesela a Julie Engelbrecht si ve filmu zahrají třeba Elijah Wood(Pán prstenů), Rose Leslie(Ygritte z Hry o trůny) nebo třeba Michael Caine(Temný rytíř). To vše pod režisérským dohledem Kalifornského rodáka Brecka Eisnera(Sahara).

 

Premiéra v kinech je stanovena na 22. října 2015.

 

Akční / Dobrodružný / Fantasy
USA, 2015, 107 min

Režie: Breck Eisner

Scénář: Cory Goodman, Matt Sazama, Burk Sharpless

Kamera: Dean Semler

Hudba: Steve Jablonsky

Hrají: Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood, Ólafur Darri Ólafsson, Rena Owen, Julie Engelbrecht,Joseph Gilgun, Isaach De Bankolé, Michael Halsey, Lotte Verbeek, Inbar Lavi, Bex Taylor-Klaus,Michael Caine, Aimee Carrero, Samara Lee, Armani Jackson, Shane Callahan, Jackson Frazer,Mark Falvo, Billy Hepfinger, Eric Rasmussen

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/337836-posledni-lovec-carodejnic/prehled/

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.