Kinotip: Psí poslání

Psí posláníPokud jste brečely u poslední části filmu Marley a já, tak se připravte na film u kterého si pobrečíte několikrát, snímek Psí poslání můžete shlédnout v kinech již dnes.

 

Film režiséra Lasse Hallströma (Hačikó – příběh psa, Pravidla moštárny) Psí poslání vypráví cituplný a překvapivý příběh jednoho věrného psa (namluvil Josh Gad – Pixely, Dokonalý svědek s.r.o.), který nachází smysl své existence prostřednictvím životů lidí, které učí smát se a milovat. Během pěti desetiletí nás jeden hlas, hlas neúnavného psa, zavede na strhující a povznášející cestu, na které promlouvá k srdci všech lidí, kteří kdy milovali nějaké zvíře.

Přestože se během těch let postupně reinkarnuje do několika psů různých ras, je to jeho pevné pouto se spřízněnou duší jménem Ethan (mladý Ethan – Bryce Gheisar – Wonder, dospívající Ethan – K.J. Apa – seriál Riverdale a dospělý Ethan – Dennis Quaid – Daleko do nebe, Dračí srdce) , které přenáší a inspiruje jednoho psa na jeho cestě za nalezením vlastního poslání a skutečného smyslu existence a pro svého chlapce.(Freeman Ent.)

 

 

 

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 26. ledna 2017.

 

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný / Fantasy
USA, 2017, 100 min

Režie: Lasse Hallström

Předloha: W. Bruce Cameron (kniha)

Scénář: Cathryn Michon

Kamera: Terry Stacey

Hudba: Rachel Portman

Hrají: Britt Robertson, Dennis Quaid, Josh Gad, Peggy Lipton, Juliet Rylance, John Ortiz, Luke Kirby, Gabrielle Rose, Caroline Cave, Nicole LaPlaca, Michael Patric, Michael Bofshever, Robert Mann, Kelly-Ruth Mercier, K.J. Apa, Bryce Gheisar

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/195299-psi-poslani/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.