Kinotip: Série Divergence: Aliance

Série Divergence: AlianceUž třetí díl světově populární séria Divergence s názvem Aliance zavede Tris a Čtyřku do úplně nového světa, který je mnohem nebezpečnější, než ten předchozí.

Po rozdělení země způsobené odhalením Rezistence, musí Tris (Shailene Woodley – Hvězdy nám nepřály) společně se Čtyřkou (Underworld: Probuzení) uprchnout a jít za zeď, která obklopuje Chicago. Poprvé v životě tak opustí své blízké a jediné město, které kdy znali, aby našli mírové řešení problémů jejich města.

Jakmile se ocitají venku, jsou staré pravdy vyvráceny a nahrazeny novými ještě více šokujícími pravdami. Tris a Čtyřka musí rychle zjistit, komu se dá věřit, než se rozhoří nelítostný souboj za zdmi Chicaga, který by mohl ohrozit celé lidstvo.

Aby mohla Tris v tomto konfliktu přežít, bude nucena se rozhodovat o odvaze, oddanosti, obětování a lásce. Ve světě plném posty a nenávisti budou odpovědi na tyto otázky mnohem důležitější než dřív.

Režii má na starost Robert Schwentke (Red, R.I.P.D. – URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů), také režisér předchozího dílu ze série Divergence s názvem Rezistence.

Oficiální premiéra filmu je stanovena na 10. března 2016.

Dobrodružný / Romantický / Sci-Fi
USA, 2016, 120 min

Režie: Robert Schwentke

Předloha: Veronica Roth (kniha)

Scénář: Noah Oppenheim, Adam Cooper, Stephen Chbosky, Bill Collage

Kamera: Florian Ballhaus

Hudba: Joseph Trapanese

Hrají: Shailene Woodley, Theo James, Naomi Watts, Zoë Kravitz, Miles Teller, Ansel Elgort, Jonny Weston, Maggie Q, Jeff Daniels, Bill Skarsgård, Emjay Anthony, Rachel Hendrix, Autumn Dial,Courtney Hope, Keiynan Lonsdale, Lyon Beckwith, Ben Levin, Julie Ivey, Octavia Spencer, Nadia Hilker, Maria Howell, Michael Beasley, Amy Parrish, Robert Dane Goodwin, Nea Dune, Jordan Price, Daniel Dae Kim, Andy Bean, Deja Dee, Joseph David-Jones

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/368714-serie-divergence-aliance/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.