Kinotip: Správní chlapi

Správní chlapiKomediální a napínavá kriminálka, která nás společně s dvojicí charakterově rozdílných soukromých detektivů zavede do drsných sedmdesátek.

 

Jackson Healy (Russell Crowe – Gladiátor) je drsňák, který za peníze zmlátí kohokoli. Holland March (Ryan Gosling – Half Nelson) je soukromý detektiv, který je lepší v podvádění klientů, než v řešení případů. Oba dva se setkávají pod ne zrovna ideálními podmínkami, když Jackson donutí Hollanda, aby přestal hledat mladou dívku Amélii (Margaret Qualley – seriál Pozůstalí). Nicméně, nové okolnosti je spojí dohromady do divokého lovu za Amélií. Tento lov je zavede až dolů do králičí nory, která zahrnuje automobilky, pornografie a dokonce i Ministerstvo spravedlnosti.

Film Správní chlapi je natočen režisérem Shanem Blackem (Iron-man 3), který se už jednou osvědčil filmem stejného žánru (Kiss Kiss, Bang Bang), který je stejně jako Správní chlapi nabitý hrátky s Noirem, vtipnými dialogy a překvapivými situacemi.

 

 

 

Oficiální premiéra je stanovena na 2. června 2016.

 

Akční / Komedie / Krimi / Mysteriózní / Thriller
USA, 2016, 116 min

Režie: Shane Black

Scénář: Shane Black, Anthony Bagarozzi

Kamera: Philippe Rousselot

Hudba: David Buckley, John Ottman

Hrají: Russell Crowe, Ryan Gosling, Angourie Rice, Matt Bomer, Margaret Qualley, Yaya DaCosta,Keith David, Beau Knapp, Lois Smith, Murielle Telio, Gil Gerard, Daisy Tahan, Kim Basinger, Jack Kilmer, Ty Simpkins, Rachele Brooke Smith, Yvonne Zima, Gary Weeks, Michael Beasley, Joanne Spracklen, Ward Roberts, Gary Wolf, Lauren Bair, Lexi Johnson

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/386780-spravni-chlapi/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.