Klání o nejlepší trailer

trailerDva ostravské festivaly navázaly vzájemnou spolupráci a společně vypsaly soutěž Ostrava-Picture Trailer Džem.

Hudební festival Colours of Ostrava, který letos slaví desáté výročí, rozšiřuje svůj záběr i do oblasti mladého filmu díky spolupráci s Mezinárodním festivalem studentských filmů Ostrava-Picture, který běží pátým rokem a dohromady vyzývají studenty do boje o lákavou cenu.

Kolbištěm unikátní soutěže o nejlepší trailer je Facebook. Studenti nahrají svůj trailer na Facebookové stránky soutěže a počet „líbí se mi“ rozhodně o vítězi. Soutěž probíhá od 15. dubna do 31. května 2011 a zúčastnit se mohou jí mladí filmaři, videoamatéři či prostě jen filmoví fanoušci. Jedinou podmínkou je, aby byli studenty denního studia jakékoliv školy v ČR.

Cenou pro autora nejlepšího traileru je 5 plných akreditací na letošní výroční ročník Colours Of Ostrava pro filmový štáb sestavený vítězem soutěže. Štáb se převzetím vstupenek zavazuje natočit na místě akce krátký filmový dokument o festivalu. K tomuto účelu mu bude zapůjčena technika k natáčení a poskytnuty služby profesionálního filmaře jako supervizora. Je to skvělá příležitost natočit kreativní dokument v prostředí nejznámějšího českého festivalu a zároveň se svým štábem vidět a slyšet to nejlepší, co Colours of Ostrava za 10 let své existence představí.

Veškerá pravidla a více informací jsou na webech obou festivalů:
http://www.ostrava-picture.cz/ nebo http://www.colours.cz/

Soutěž samotná se odehraje na Facebook fanouškovské stránce Ostrava Picture Trailer Džem.
i na jejich Facebook profilech:
http://www.facebook.com/#!/ostravapicture
http://www.facebook.com/#!/colours.of.ostrava

Pokud máte zájem o další informace, kontaktujte prosím za Ostrava-Picture:
Klára Sodomková: +420 776 818 377, ostravapicture@gmail.com či festival@ostrava-picture.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.