Knižní tip: Tma

Knižní tip: Tma

Nové vydání románu, který od svého vzniku v roce 1998 budí pozornost a získal ocenění jako nejlepší česká sci-fi.

Autor v něm vykreslil barvitý obraz společenských katastrof, jež by nastaly, kdyby ze světa zmizela elektřina jako technicky fungující síla.

 

PhDr. Ondřej Neff alias Aston (* 26. června 1945 Praha) je český spisovatel science fiction a novinář, vydavatel internetových deníků Neviditelný pes (založen na jaře 1996, od podzimu 2005 součástí webu Lidovky.cz) a DigiNeff (o digitálním fotografování, 1999).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Název knihy: Tma

Autoři: Ondřej Neff, Martin Zhouf

Žánr: román, sci-fi pro dospělé, česká próza
Doporučeno od: +15

EAN: 9788025902790
ISBN: 978-80-25-90279-0
Počet stran: 416 stran
Formát: 130×200 mm – vázaná s lam. potahem a přebalem
Nakladatelstvi: PLUS
Datum vydání: 7. 5. 2014

E-shop: http://www.albatrosmedia.cz/tma-d2.html

Ukázková kapitola: zde 

 

Plus

Nakladatelství PLUS sezaměřuje na kvalitní mainstreamovou literaturu různých žánrů s důrazem na angloamerickou a českou prózu, věnuje se též objevné literatuře non-fiction a komiksům. Mezi vydávané autory patří spisovatelská esa jako Graham Greene, J.G. Ballard, J. K. Rowlingová, H. P. Lovecraft, Josef Škvorecký nebo Ondřej Neff.

AlbatrosMedia, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až kroku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading.

Albatros média

Nakladatelství Albatros Media a.s.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.