Neděle, 24.9.2023
KnihyKultura

Knižní tip: TROSKY

TROSKYKdyž jednoho dne objeví starý Monty Bickerstaffe mrtvolu muže na pohovce v salonku svého rozpadajícího se starobylého sídla v regionu Cotswold, netuší, že to není jediná “nepříjemnost”, která mu zasáhne do života.

Monty je podivín a nestojí o to, aby policie čmuchala na jeho pozemku. Tedy ne že by měl co ukrývat…

Totožnost mrtvoly, jak a proč se ocitla v Montyho domě, zůstává záhadou. Místní přísahají, že si nevšimli ničeho neobvyklého, a Montyho příbuzní tvrdí, že tvář mrtvého vidí poprvé.

Inspektorka Campbellová je však přesvědčená, že někdo z nich lže, a s pomocí komisaře Iana Cartera musí proniknout hluboko do historie Montyho rodiny, aby odhalila šokující pravdu… 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  
Název knihy     TROSKY                
AutorAnn Granger
Žánrdetektivky
    
Nakladatelství      MOBA
Rok vydání 2017
Počet stran 336
ISBN 978-80-243-7618-9
  
Nákup knihyshop.mobaknihy.cz
Nákup e-knihywww.palmknihy.cz
   
Databáze knihwww.databazeknih.cz
  

 


 


Nakladatelství MOBA
Nakladatelství MOBA sídlící v Brně vzniklo na podzim roku 1991. Dosud vydalo téměř sedm tisíc titulů. MOBA je jedním z nejvýznamnějších a nejstabilnějších nakladatelství na českém knižním trhu. Velký důraz klade na vydávání kvalitní tvorby českých spisovatelů (Vlastimil Vondruška, František Niedl, Roman Cílek, Hana Marie Körnerová, Jarmila Pospíšilová, Alena Jakoubková, Jan Bauer) a zahraničních autorů (Johan Theorin, Donald Ray Pollock, Neil Cross, Leif G. W. Persson, Benjamin Black, Linda Castillo, Thomas Enger, Arnaldur Indriason, Helon Habila, Michael Robotham a další). 

www.mobaknihy.cz

 

 PalmKnihy


PalmKnihy
– Největší a nejstarší obchod s elektronickými knihami v České republice. Jednoduše, pohodlně a rychle přímo ve všech dostupných formátech. Více než 11.000 e-knih na jednom místě.

www.palmknihy.cz

 

 


Autorčin blog

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.