Knižní tip: TROSKY

TROSKYKdyž jednoho dne objeví starý Monty Bickerstaffe mrtvolu muže na pohovce v salonku svého rozpadajícího se starobylého sídla v regionu Cotswold, netuší, že to není jediná “nepříjemnost”, která mu zasáhne do života.

Monty je podivín a nestojí o to, aby policie čmuchala na jeho pozemku. Tedy ne že by měl co ukrývat…

Totožnost mrtvoly, jak a proč se ocitla v Montyho domě, zůstává záhadou. Místní přísahají, že si nevšimli ničeho neobvyklého, a Montyho příbuzní tvrdí, že tvář mrtvého vidí poprvé.

Inspektorka Campbellová je však přesvědčená, že někdo z nich lže, a s pomocí komisaře Iana Cartera musí proniknout hluboko do historie Montyho rodiny, aby odhalila šokující pravdu… 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

   
Název knihy      TROSKY                
Autor Ann Granger
Žánr detektivky
     
Nakladatelství       MOBA
Rok vydání  2017
Počet stran  336
ISBN  978-80-243-7618-9
   
Nákup knihy shop.mobaknihy.cz
Nákup e-knihy www.palmknihy.cz
    
Databáze knih www.databazeknih.cz
   

 


 


Nakladatelství MOBA
Nakladatelství MOBA sídlící v Brně vzniklo na podzim roku 1991. Dosud vydalo téměř sedm tisíc titulů. MOBA je jedním z nejvýznamnějších a nejstabilnějších nakladatelství na českém knižním trhu. Velký důraz klade na vydávání kvalitní tvorby českých spisovatelů (Vlastimil Vondruška, František Niedl, Roman Cílek, Hana Marie Körnerová, Jarmila Pospíšilová, Alena Jakoubková, Jan Bauer) a zahraničních autorů (Johan Theorin, Donald Ray Pollock, Neil Cross, Leif G. W. Persson, Benjamin Black, Linda Castillo, Thomas Enger, Arnaldur Indriason, Helon Habila, Michael Robotham a další). 

www.mobaknihy.cz

 

 PalmKnihy


PalmKnihy
– Největší a nejstarší obchod s elektronickými knihami v České republice. Jednoduše, pohodlně a rychle přímo ve všech dostupných formátech. Více než 11.000 e-knih na jednom místě.

www.palmknihy.cz

 

 


Autorčin blog

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.