Kompletní info o festivalu Svojšice 2012

svojsice_2012Festival Svojšice, který se uskuteční 29. června 2012, je letos ve znamení velkých změn. Nabídne hned tři plnohodnotná hudební pódia, která představí aktuální jména světové taneční scény. Fanoušci si již nyní mohou zakoupit vstupenky za nejvýhodnější cenu a k tomu mají šanci vyhrát nový Renault Twingo. Kompletní informace k line upu, předprodeji a soutěži najdete v článku.

Festival Svojšice letos nabídne tři hudební scény. Tahákem venkovní main stage je bezesporu majitel značky Cocoon Sven Väth, kterého následují neméně známá jména jako John Digweed či Adam Beyer a další. V kryté techno hale se poprvé v ČR představí berlínské duo PAN-POT a talentovaná djka Nicole Moudaber. Příznivci melodického a šlapavého housu si přijdou na své na třetí Studio54 house stage, jejímž headlinerem je Mischa Daniels.

Nejlevnější vstupenky na festival je možné zakoupit do konce měsíce dubna za 699 Kč. Poté se bude jejich cena zvyšovat. Konečná cena je stanovena na 850 Kč.  S lístkem z předprodeje mají návštěvníci exkluzivní možnost odjet z festivalu Svojšice 2012 novým modelem Renault Twingo. Přesná pravidla a podmínky soutěže jsou na webu www.svojsice.cz v sekci soutěž.

Main stage  – Tomáš Haverlik, Jeremy Olander,  Joris Voorn, Sven Vaeth, John Digweed, Adam Beyer
Techno stage – krytá hala – PAN-POT, Nicole Moudaber, Cristian Varela, Toky & Boss, Kaisersoze
Studio54 house stage – velkokapacitní stan – Mischa Daniels, Chris Sadler, Enrico a další…

Vstupenky v předprodeji
Duben 699 Kč
Květen 749 Kč
Červen 799 Kč
Na místě 850 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH a neobsahují manipulační poplatek prodejce. Vstupenky zakoupíte ve všech prodejních místech společnosti Ticketportal, nebo online na Ticketportal.cz

Originální design vstupenky Svojšice zakoupíte online na www.rave.cz/shop nebo v kamenném shopu. Seznam prodejců najdete na http://www.svojsice.cz/ v sekci vstupenky.

Potvrď účast na festivalu:
http://www.facebook.com/events/364419636919055/

Pro více informací sleduj http://www.svojsice.cz/ nebo http://www.facebook.com/svojsice

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.