Kreativní diář – Vytvořte si diář na míru

Kreativní diářZapomeňte na předtištěné diáře, sestavte si svůj originální kousek přímo na míru. V knize se dozvíte, jak si naplánovat rok, měsíc, týden i den. Místo se najde i na nápady, projekty či návyky. A to vše dozdobí originální kresby nebo koláže. Kreativní diář může začínat kdykoliv a bude vám dělat radost každý den.

A proč používat kreativní diář?

– Protože rok nemusí začínat prvního ledna.
– Protože stránky nemusí mít jednotný předtištěný formát.
– Protože si můžeme svůj diář kdykoliv přerušit a zaznamenat si třeba cestovní deník.
– Protože můžeme být kreativní a stránky si zdobit podle svého.
– Protože si diář tvoříme sobě na míru – zcela unikátní.

Připojte se do skupiny Kreativní diář na Facebooku a podělte se o své nápady.

 

 

 

 

   

Kreativní diář

 


Kreativní diářNázev:                      Kreativní kalendář
Podtitul:                    Vytvořte si diář na míru
Autor:                        Dombrovská Michaela, Novotná Blanka

Formát / stran:         14×21 cm, 112 stran
Nakladatelství:        Grada
Datum vydání:         25. 11. 2015
Katalogové číslo:    30010
ISBN:                         978-80-247-5821-3
Kategorie:                Komunikační a manažerské dovednosti

E-shop:                     http://www.grada.cz

 

GradaKnihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. GRADA si za dobu své existence vybudovala pozici největšího tuzemského nakladatelství odborné literatury co do objemu tržeb, počtu vydávaných nových titulů i šíří oborů své působnosti a to jak v České tak i ve Slovenské republice.

K dnešnímu dni GRADA vydala téměř 8.000 titulů v celkovém nákladu více než 16 milionů knih. Nabídka společnosti GRADA pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Ročně produkuje více než 400 novinek ve více než 29 oborech asi v 90 edičních řadách.

V její produkci jsou tituly s právní tematikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí. Tuto pestrou škálu doplňuje i naučně odborná literatura, která nabízí řadu publikací s velkým záběrem pro denní praktický život.

Důležitou součástí nakladatelské strategie je přinášet odborníkům a širší odborné veřejnosti aktuální znalosti a informace ze všech oborů a oblastí jejich činnosti, znalosti v maximální odborné kvalitě, včas, v optimální formě a rychlé dostupnosti. Autory knih se značkou GRADA jsou proto nejlepší čeští odborníci v daných oblastech. Grada vydává také mnoho překladů významných zahraničních titulů. Z nabídky GRADA si tedy pro svou práci potřebné znalosti vyberou nejen vynikající experti a přední odborníci, ale veškerá odborná veřejnost včetně studentů všech stupňů škol a také pro řadu všeobecně praktických témat a publikací i široká veřejnost.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.