Pátek, 22.9.2023
HudbaKultura

Kryštof se svoji show míří do Hlinska

Kryštof se svoji show míří do HlinskaAktuální hvězda letních festivalů a snad nejúspěšnější kapela současnosti Kryštof přiváží svoji oblíbenou koncertní show na závěr léta do Hlinska. Kapela kolem Richarda Krajča si po vyprodaném halovém turné k velice kladně hodnocené desce Inzerát naplánovala pilné koncertní léto. V jejich open air zastávkách nechybí amfiteátr Rychtář, kde vystoupí v sobotu 31. srpna 2013 se skupinami UDG a Sto Zvířat.

Skupina Kryštof se po loňské pauze, kterou věnovala přípravě posledního alba, vrátila na podia ve skvělé formě. Album natáčené se zahraničními producenty přineslo své ovoce. Získalo kromě pozitivního hodnocení kritiků i veřejnosti mnoho hudebních cen a těší se stále velké prodejnosti. Kromě pilotního singlu Inzerát na něm zaujmou dva duety s Tomášem Klusem a nebo Jarkem Nohavicou, ovšem i ostatní písně jsou tak silné, že je kapela hraje téměř všechny na svých koncertech. Album podtrhlo měsíc dopředu vyprodané turné po největších domácích halách, následně nabité samostatné koncerty, přeplněné festivalové areály, kde je Kryštof jasným headlinerem a koncerty provází neopakovatelná atmosféra.

Do Hlinska dorazí Kryštof se svoji show plnou osvědčených hitů jako Obchodník s deštěm, Rubikon nebo Atentát doplněných o novinkové písně za doprovodu téměř zdomácnělých UDG, kteří zde hrají pravidelně již mnoho let, a skáčkové legendy Sto Zvířat. Na koncert si ostravsko-havířovský band navíc přiveze spoustu speciálních efektů a unikátní světelnou scénu vyrobenou na míru jejich koncertům. Jistě půjde o jedno z nejvýznamnějších vystoupení v desetileté historii koncertů Léta s Rychtářem v Hlinsku.

Brány amfiteátru Rychtář v Hlinsku se v sobotu 31. srpna otevřou v 16:00, program začne o hodinu později. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 290 Kč, na místě bude jejich cena 350 Kč.  

Příjemné koncertní prostředí opět nabídne velkokapacitní stany, mnoho míst k sezení, výčepy s různými druhy piva Rychtář. U amfiteátru bude opět připravené vyznačené parkoviště pro větší komfort návštěvníků, dostatečné sociální zázemí se stalo již standardem.

Více informací naleznete na stránkách www.letosrychtarem.cz nebo na facebooku.

PROGRAM LÉTA S RYCHTÁŘEM 2013:
14.09.    DEN S RYCHTÁŘEM – oslava 100 let pivovaru

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.