Kulturní víkend v Chrudimi

evangelický kostelNadcházející víkend od 13. do 15. března 2009 se těšte na oblíbený jarní koncert trampské skupiny Chrpa a na africké bubny, které se rozezní v evangelickém kostele. Veselé bruslení v maskách pro velké i malé proběhne v neděli na zimním stadionu.

Chrudimská trampská skupina Chrpa zve všechny své příznivce na tradiční jarní koncert. Letošními hosty budou kapely Rosa z Litomyšle (hrají tradiční a moderní trampské písně) a skupina Vlak na Dobříš z Prahy (hrají trampské kuplety). Koncert se koná v Pippichově divadle v sobotu 14. března 2009 v 19 hodin. Vstupenky zakoupíte v předprodeji v divadle či na informačním centru.

V neděli 15. března 2009 v 15 hodin vás zve farní sbor Českobratrské církve evangelické na vystoupení angolsko-české hudební skupiny Nsango malamu („dobrá zpráva“ v jazyce lingala). Skupina představuje českému publiku duchovní i folklorní hudbu Angoly a Konga zpěvem a bubnováním na africké bubny. Vstupné činí 80 Kč.

Dalším lákadlem na tento víkend je Veselé bruslení v maskách. Jeho pořadatelem je Rádio OK. V neděli 15. března 2009 se od 13 do 16 hodin na zimním stadionu můžete těšit na soutěže a hry pro malé i velké, ceny pro nejhezčí masky, diskotéku na ledě, obchůdek Rádia OK a samozřejmě na občerstvení.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.