Lék proti rakovině byl objeven v roce 1928 doktorem Gersonem

DžusDr. Gerson objevil v roce 1928 lék proti rakovině. Základem Gersonovy terapie jsou zeleninové a ovocné organické džusy, ty naplní tělo živinami, kterých se mu v běžné stravě nedostává. Druhou součást léčby tvoří klystýry organické kávy, které slouží k detoxikaci. Gersonova terapie zachránila a stále zachraňuje mnoho životů.

Dr. Max Gerson byl německý doktor Židovského původu. Gerson přišel na to, že živé buňky a enzymy ve vegetaci potřebujeme, abychom léčili nemocné tělo a udržovali naše tělo zdravým. V roce 1958 napsal svoji první knihu s názvem Rakovinová terapie – výsledky padesáti případů uzdravených. Jsou zde uvedeny příklady pacientů s různými druhy rakoviny ve všech možných fázích. Kniha je jen demonstrativní ukázka tisíců kompletních uzdravení. Po otci přebrala Gersonův odkaz jeho dcera Charlotte, která se do dnešních dnů stará o nemocnici v Mexické Tijuaně a šíří povědomí o této terapii.

Ovoce a zelenina se při přípravě džusů drtí dokud nejsou vláknité buňky zeleniny odtrhnuté, zanechávají kaši, která je připravena k lisování. Když je překonán tlak jedné tuny všechny dostupné živiny a živé enzymy vytékají. Směs výživných látek vstoupí do krevního řečiště skoro tak rychle jako alkohol. To samé množství ovoce a zeleniny, které vypijeme v džusech by jinak zabralo hodiny trávení, mnoho živin a enzymů uvnitř potraviny by bylo navíc spáleno při trávícím procesu. Během terapie se jí zelenina a ovoce organické jakosti. Masově vypěstované ovoce a zelenina jsou plné chemie. Druhou částí léčby jsou klystýry organické kávy, ty stimulují žlučovody a játra k tomu, aby vyloučily volné radikály a patogenní jedy do tlustého střeva pro jejich vyloučení konečníkem. Rakovina je tedy z velké části zaviněna nedostatkem živin a toxicitou prostředí.

Proč o této terapii většina lidí neví?

V 40. letech Gerson úspěšně léčil pacienty s rakovinou na své klinice v New Yorku, a jako následek vypovídal před americkým senátem spolu s pěti svými pacienty vyléčenými z rakoviny, jeho svědectví bylo ohromující. Známý korespondent NBS Rymond Gram Swim prohlásil v rozhlasovém vysílání, že byl poprvé v historii objeven lék na rakovinu. Jeho vysílání mělo obrovskou odezvu. O dva týdny později byl tento korespondent propuštěn. Zadáte-li slovo rakovina do Wikipedie, první ze zobrazených možností jak se zbavit rakoviny, která se Vám ukáže je chirurgická léčba, následuje chemoterapie, radioterapie  a další. O Gersonově terapii, která má úžasné výsledky v léčbě rakoviny není ani zmínka. Prakticky v celých USA zákon zakazuje jakýkoliv jiný postup při léčbě rakoviny než je ozařování, chirurgie a chemoterapie, která přitom rakovinu vůbec neléčí. Má farmaceutický průmysl zájem na tom, abychom byli zdraví? 

Více informací o Gersonově terapii naleznete v tomto videu

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.