Lucie Bílá – Tři koncertní zastavení

Lucie Bílá9. května 2009, Pardubice – Čez Arena

Přední česká interpretka Lucie Bílá, mnohonásobná držitelka Zlatých Slavíků, cen Gramy a Akademie populární hudby, připravila pro své příznivce krátkou koncertní šňůru s přiléhavým názvem Tři koncertní zastavení. Zastávkami budou města Jaroměř, Králíky u Nového Bydžova a Pardubice. Lucie Bílá je zaneprázdněnou a žádanou zpěvačkou, která dlouhodobě vystupuje jak na koncertních pódiích, tak na prknech divadel, zejména divadla Ta Fantastika. Ztvárnila, a dosud ztvárňuje, celou řadu převážně hlavních rolí v muzikálech Bídníci, Zahrada rajských potěšení, Dracula, Krysař, Johanka z Arku, Romeo a Julie, Excalibur, Láska je láska, Elixír života atd.

Vydala cca 10 samostatných sólových alb, spolupracovala a svůj hlas zvěčnila také na dalších albech spolu s dalšími pěveckými esy české populární i vážné hudby, např. s Jiřím Kornem, Petrem Hapkou a Michalem Horáčkem, Petrem Dvorským a Evou Urbanovou, Karlem Gottem, významným českým chlapeckým sborem Boni Pueri či skupinou Arakain, u které kdysi jako zpěvačka začínala.

25.4.09 Jaroměř Zimní stadion, 8.5.09 KD Králíky u N. Bydžova, 9.5.09 Pardubice Čez Arena(Malá hala – v případě velkého zájmu je možnost přesunutí koncertu do Velké haly)

Cena vstupenky – do 18:00 dne konání akce 500 Kč, od 18:10 na místě 550Kč

Více na www.maximuspromotion.cz a www.luciebila.com.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.