Pondělí, 15.7.2024
HudbaKultura

Lucie Bílá v Opočně u Hradce Králové

Lucie Bílá v Opočně u Hradce Králové

Fanoušci Lucie Bílé jásají. Tato několikanásobná zlatá slavice vystoupí 9. září 2011 od 20:00 v Opočně u Hradce Králové na Zimním stadionu. Hala bude otevřena od 18:30.

Naprostá špička České populární hudby zahraje společně s kapelou Petra Maláska. Bude se jednat o naprosto ojedinělý zážitek.

 
Předprodej vstupenek v síti TICKET ART www.ticket-art.cz, TICKETSTREAM www.ts1.cz, v IC Opočno a v Mantichora baru v Opočně nebo na místě v den akce.
Vstupenky budou k mání i na místě. Vstupné od 499Kč.

Lucie Bílá
je již řadu let naší absolutně nejpopulárnější zpěvačkou se širokýLucie Bílám spektrem svého zaměření.
Od samého počátku devadesátých let ji můžeme sledovat ve většině významných muzikálů české scény (Bídníci, Zahrada rajských potěšení, Dracula, Krysař). Její domovskou scénou je Divadlo Ta Fantastika, jehož je poloviční spolumajitelkou společně s producentem Petrem Kratochvílem a kde účinkovala téměř tři roky v titulní roli muzikálu Johanka z Arku, za kterou obdržela od Herecké asociace Cenu Thálie 2000 v oboru „opereta, muzikál“.

Ve filmu jsme mohli Lucii Bílou spatřit například v úspěšné pohádce Princezna ze mlejna, ve filmech Král Ubu, Čas dluhů nebo v televizním pohádkovém seriálu O ztracené lásce v roli hodné Pavoučnice. Z její televizní tvorby nelze vynechat její autorský pořad Lucie na Bílo, kde kromě talentu pěveckého předváděla celých pět let úspěšně i talent scénaristický a moderátorský.
Za svůj největší dosavadní úspěch Lucie považuje svá dvě vystoupení na hudebním festivalu Pražské jaro 98. Podařilo se jí to jako první popové zpěvačce v historii.

Více informací na: www.mzrecords.euwww.luciebila.com.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.