Lucie Bílá vyráží na podzimní BANG BANG tour 09

Lucie Bílá vyráží na podzimní BANG BANG tour 09Bang Bang Tour 2009 bude mít jedinou východočeskou zastávku – 15. září 2009 v hradeckém KC Aldis.

Mnohonásobná zlatá slavice Lucie Bílá vyráží opět po dvou letech na oficiální koncertní turné po České republice. Olomouc, Ostrava, Brno, Hradec Králové, Plzeň, České Budějovice a Zlín uslyší poprvé v průběhu září a října 2009 kromě osvědčeného repertoáru i žhavé novinky z připravovaného nového alba včetně pilotního singlu s názvem BANG BANG.

 

 

 

Lucie Bílá, foto: (c) 2008 Jaromír Zajíček, www.FotoZajda.czLetošní turné se Lucie Bílá rozhodla spojit s propagací Nadace policistů a hasičů, jejímž cílem je, mimo jiné, podpora pozůstalých po padlých hrdinech v těchto náročných zaměstnáních. V průběhu zbrusu nového koncertního programu se na projekci odehrají i dva příběhy z reálného života konkrétních hrdinů a dojde k předání finančních darů této tolik potřebné Nadaci. Lucie Bílá navíc sezve několik stovek pozůstalých po padlých policistech a hasičích na speciální neveřejný koncert do Barrandovských ateliérů.

Z tohoto koncertu pořídí TV Barrandov záznam a celý koncert včetně neopakovatelné atmosféry nabídne všem svým divákům.

Realizace celého turné se ujala stejně jako před 2 lety PETARDA PRODUCTION a.s. a podle slov jejího generálního ředitele Petra Šišky i díky podpoře generálních partnerů České pošty s.p. a Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra, by se měla stát jednou z nejvýznamnějších kulturních akcí letošního podzimu.

 

 

Kdy: 15. září 2009
Kde: KC Aldis, Hradec Králové

Termíny
7.9. / OLOMOUC

20 hod., KD Sidia Olomouc, na stání

8.9. / OSTRAVA
19 hod., DK města Ostrava a.s., na stání

10.9. / BRNO
19 hod., Boby centrum, na stání

15.9. / HRADEC KRÁLOVÉ
19 hod., Kongresové centrum Aldis, na stání

17.9. / PLZEŇ
19 hod., DK Inwest

29.9. / ČESKÉ BUDĚJOVICE
19 hod., Gerbera Budvar Aréna, na stání

6.10. / ZLÍN
19 hod., Sál Velkéno kina, nám. Práce

 

Více na www.petarda.cz a www.luciebila.com.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.