Mácháč 2012 hlásí první jména

machac_2012Nabídka výhodnějších vstupenek na festival Mácháč 2012 , který se uskuteční 24. a 25. srpna 2012, se zkracuje každým posledním dnem v měsíci. Proto i nyní připomínáme, že nejlevnější vstupenky zakoupíte v síti Ticketpro pouze do konce července, a to za 795,- Kč. Festival zároveň představuje první čtyři zahraniční hosty, které uslyšíte v páteční večer na hlavní stagi.

První jméno není domácím fanouškům úplně neznámé. Australský DJ a producent Dirty South měl být hostem už na loňském Mácháči po boku Sebastiana Ingrossa, ale bohužel své vystoupení musel na doporučení lékařů zrušit, načež hned přislíbil účast na dalším ročníku, což nyní do puntíku splnil.

Z jiného housového soudku bude stáčet své tracky veterán tohoto všestranného stylu – Felix Da Housecat. Hudební multitalent z Chicaga, který letos oslavil čtyřicáté narozeniny, patří k průkopníkům elektronické scény a dá se pochyby tvrdit, že právě jeho skladby do zlatého fondu house music určitě náleží.

Současný trend jasně ukazuje, že bez zástupce švédské taneční scény už si dnes nedovede nikdo kvalitní taneční festival ani představit. Letos bude hájit inteligentní housovou linku ze Švédska Mikael Weermets. Písečnou pláž na Mácháči otestuje také jeden z nejdéle hrajících rezidentů klubu Amnesia na Ibize – Les Schmitz.

Pro aktuální informace sledujte www.facebook.com/festival.machac nebo www.festival-machac.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.