Maddox Open Air „Celebrity Show“

Maddox Open Air - Celebrity ShowClub Maddox se několikrát za rok stěhuje na hráz na Mělicích nebo pardubického Ideonu, kde pro hosty připravuje ten nejlepší program z celého předchozího období. Tentokrát je pro vás nachystaná akce s přívlastkem „Celebrity Show“ na které bude k vidění módní přehlídka obohacená moderátory a DJi předních českých rádií. Celá akce vypukne v pardubickém Ideonu 10. dubna 2009 od 20 hodin

Na této speciální párty Vás čeká exklusivní módní přehlídka nejen spodního prádla za účasti předních českých topmodelek jako například Petra Faltýnová, pro kterou to bude první procházka po přehlídkovém mole v roce 2009 v ČR, dále Agáta Hanychová (vicemiss ČR 2005), Hana Mašlíková (účastník reality show Trosečník, finalistka Miss 2006) a další. Proběhne vystoupení nejpopulárnějších moderátorů a DJů předních českých rádií. Nejen za Evropu 2, ale i za hitparádu ESO na televizi Nova to bude Leoš Mareš, za rádio Černá Hora rezident klubu Maddox Lukáš Mercl a za Fajn radio Dan Rakaczký a Aleš Lehký, kterého znáte i jako zakládajícího člena populární hudební skupiny Lunetic.
Maddox open air má za sebou již pět velice úspěšných ročníků, tedy deset akcí, s návštěvností vždy přes 2000 lidí. Na základě neustále se zvyšující oblíbenosti a návštěvnosti této párty vznikla myšlenka uspořádání zimního vydání akce, tedy Maddox Open Air „Winter Session“. První taková akce proběhla v prosinci 2008 v pardubickém výstavišti Ideon. Zde vystoupil kromě Laydee Jane, Michaela C, Orbitha a dalších i holandský producent a DJ Jerry Ropero. Přímo z turné po nejslavnějších světových klubech na Ibize předvedl svoji live-show na alt saxo Ivan Myslikovjan.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.