Čtvrtek, 22.2.2024
HudbaKultura

Madonna odhalí o víkendu své rebelské srdce hned dvěma koncerty po sobě

MadonnaREBEL HEART Tour
7. listopadu 2015 – O2 Arena Praha

8. listopadu 2015 – O2 Arena Praha

I když prodeje nové desky Madonny nejsou zrovna závratné, zájem o lístky na její nadcházející turné je obrovský. To se týká i pražské zastávky, která hlásí už po pár dnech od začátku oficiálního předprodeje téměř vyprodáno. I proto se královna popu v Česku zastaví hned dvakrát 7. listopadu a o den později 8. listopadu 2015 v pražské O2 aréně. Přijede v rámci turné ke své třinácté studiové desce Rebel Heart.

 

Turné na podporu alba “Rebel Heart” začalo 29. srpna v Miami. Seznam koncertních termínů Madonny čítá 35 měst.

V návaznosti na severoamerickou část turné Rebel Heart, odstartuje Madonna 4. listopadu v Kolíně nad Rýnem evropskou sérii koncertů, která mimo jiné navštíví Barcelonu, Paříž, Londýn, Glasgow, ale také vzpomínanou Prahu.

Madonna, kritiky mimořádně uznávaná zpěvačka, skladatelka a producentka, má renomé jedné z nejúspěšnějších živých umělkyň všech dob, což mluví samo za sebe. Turné Sticky & Sweet 2008/2009 mělo nejvyšší hrubý příjem v historii sólových umělců všech dob a následující MDNA tour v roce 2012 bylo nejúspěšnějším turné toho roku.

 

 

Madonna Louise Veronica Ciccone Ritchie, v uměleckém světě známá jen jako Madonna, (* 16. srpna 1958 Bay City, Michigan) je populární americká zpěvačka, skladatelka, tanečnice, herečka, režisérka, producentka, módní ikona a spisovatelka. V 80. letech byla označována za sexuální symbol. Je také označována za královnu moderní hudby a bulváru. Je zapsaná v Guinessově knize rekordů jako nejúspěšnější umělkyní všech dob.

 

Madonna

 

Madonna

 

Více na www.livenation.cz a www.madonna.com.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.