Michael C v Chrudimi

michael cPokud patříte mezi fandy taneční hudby jistě nebudete chybět 31. října 2008 v Pitch clubu v Chrudimi. Vystoupí zde přední český DJ, který se pravidelně účastní velkých akcích jako například festival Summer of love, Michael C. Jeho pojetí elektronické hudby je na české scéně naprosto jedinečné. Spolu s Michaelem můžete slyšet další DJs jako E-lite a Gordon_FREEman.

DJ a producent Michael C se na taneční scéně pohybuje od roku 2004 a za tuto dobu si vytvořil svůj osobitý a charakteristický zvuk, kterým se snaží bořit hranice mezi různými tanečními žánry. Začínal na vlně uplifting trancu, kterým se ale nechtěl nechat omezit a začal do něj postupně vkládat prvky ostatních stylů. Michael C dnes kombinuje ve svých setech melodičnost trancu, sexy zvuk elektra a dynamiku techna. Toto originální spojení je zárukou pozitivní energie a jedinečnosti každého Michaelova setu. Připočteme-li k tomu Michaelův cit pro mixování a jeho komunikaci s publikem, dostaneme odpověď na otázku, proč je dnes Michael C jedním z nejoblíbenějších českých djů. Neptejte se, jak se Michaelův zvuk dá pojmenovat jedním slovem, my sami nevíme – nejde mu jednoduše nalepit nějaká škatulka!

Michael C se už během prvního roku své kariéry objevil na velké halové party a to po boku výrazné osoby světové scény – Armina van Buurena. Krátce po tomto velmi úspěšném vystoupení následovaly další nabídky a Michael C odehrál své sety například na nejlepší české indoor party Transmission s Ferry Corstenem, o kterém mi sám Michael prozradil že je to skvělý člověk, který si nehraje na velkou hvězdu jako většina jeho známých kolegů, nebo na festivalu Mácháč s Paul van Dykem. Do povědomí každého českého fanouška taneční hudby se zapsal svým setem odehraným na tour jednoho z nejpopulárnějších světových DJs – Tiësta v Praze, kde vystoupil téměř před 15 000 lidmi. Michael C dnes prezentuje svůj zvuk i v zahraničí – Polsko, Německo, Slovensko nebo exotická Čína jsou místa, kde se Michael C objevil za djským pultem. Umísťuje na předních příčkách v kategorii DJ roku v české výroční anketě Dance Awards a v roce 2006 byl zvolen nejlepším českým djem čtenáři hudebního serveru Trance.cz. Jako jediný český zástupce Michael C účinkoval na legendární německé klubové noci Euphonic Night v Berlíně. Mezi léty 2005 a 2007 byl Michael C rezidentem vyhlášeného pražského klubu Duplex a od roku 2006 je rezidentním djem jeho pobočky – klubu Duplex Most. Michael C je rezidentem noci Entrance v kultovním pražském klubu Roxy, která od roku 2008 bude mít své vydání také v ostravském klubu Fabric. Kromě Roxy a Fabricu se Michael C pravidelně objevuje ve všech významných klubech po celé České republice. V letních sezónách Michael C odehrál své sety na tuzemských open-air festivalech Summer of Love, Mácháč, Hradhouse, Trnkobraní, Sundance, Maddox Open-Air a na zahraničních House of Summer, Be Okey Léto, MTV Bee Free Festival anebo Summer City. Michael C se objevuje i na televizní obrazovce – provázel po Praze tým maďarské televizní show Laptop DJ, která se svoji kamerou přibližuje milionu diváků televize RTL COOL TV zákulisí známých djů po celém světě a byl hostem hudebního pořadu Frisbee na TV Óčko.

Více na www.pitch.cz nebo www.djmichaelc.com.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.