Michal Pavlíček & Michal Nejtek – HARMONY TOUR

Michal PavlíčekVe středu 19. března 2014 se můžete od 19 hodin v Městské hudební síni v Hradci Králové těšit na Harmony Tour Michala Pavlíčka a Michala Nejtka!

 

Michala Pavlíčka známe z muzikálů a koncertů Pražského výběru. Michal Pavlíček je obdivovaný kytarový mág, skladatel svérázných hříček i autor introvertních rockových opusů, stejně jako melodicky silných působivých balad, skladatel symfonické a scénické hudby se zcela původním rukopisem, vyhledávaný producent i mentor mladých hudebníků, je široce respektovanou individualitou, což konečně dokumentuje i řada vítězství a ocenění v odborných anketách. Hráčskou virtuozitu pojí přirozeně s vlastním autorským přístupem a pohybuje se volně v rocku, ve fusion i v projektech divadelních nebo filmových.

 

Koncepce tohoto koncertu je ojedinělá ve svébytném spojení s klávesistou Michalem Nejtkem, dotvářejícím atmosféru klávesovými kolážemi.

Michal Nejtek píše symfonickou i komorní hudbu, věnuje se scénickým projektům. Za hudbu k divadelní performanci Exit 89 byl nominován na Cenu Alfréda Radoka (2008). Hraje na klavír a klávesové nástroje v souborech AGON, Face Of The Bass a David Koller Band. Věnuje se i hudbě pro divadlo, má rád jazz, alternativní hudbu i klasiku, vše originální, pravdivé a silné. Obdržel objednávky na nové kompozice od festivalů Donaueschinger Musiktage, Varšavský podzim a Klangspuren.
Harmony tour je opravdu něčím výjimečným a v našich končinách i velice neobvyklým.

 

Více na www.butterfly-agency.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.