Úterý, 28.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Mike Terrana to rozbalí ve Žluťáku

Mike Terrana to rozbalí ve Žluťákučvrtek 14. dubna 2011 od 20:00, Hudební klub Žlutý pes Pardubice
Miláček českého publika, fantastický bubeník, zapsaný od loňského léta také v Guinessově knize rekordů, mistr MIKE TERRANA se téměř po roce vrací se svým sólo uměním do ČR! Jeho turné nese krásný název “Classics for the New World“. Jeho nenapodobitelné bubenické umění v sobě kloubí jak energii a dynamiku roku a metalu, tak překrásné, melodické, atmosférou protkané klasické linie, podtrhující odvěkou spojitost obou hudebních energií v dokonalý hudební skvost.

Mike Terrana to rozbalí ve ŽluťákuO tom, jak je dobrý bicman pro kapelu důležitý, by mohl mistr paliček MIKE TERRANA vyprávět. Sympatický Američan, známý též díky předchozímu působení v dnes již legendárních RAGE, je nyní důležitou součástí kapely okolo finské metalové královny TARJI,rytmickou oporou kapely Rolanda Grapowa, německých MASTERPLAN. Kromě působení v této hvězdné powermetalové formaci spolupracuje kromě mnoha jiných také s dalším německým hudebníkem, AXEL RUDI PELLem a věnuje se své vlastní sólové tvorbě instrumentálního charakteru. Výrazy „všestrannost“ a „opora“ jsou zkrátka v případě Mika zcela na místě. Je to bubeník s nezaměnitelným úderem, stylem hry i siluetou své postavy. 

Jeho téměř nadpřirozené schopnosti, a přirozená grácie vystupování zaručuje nevšední hudební i společenský zážitek!

Vstupenky zakoupíte v Městském informačním středisku u Zelené brány v Pardubicích. 

 

 

Kde: Hudební klub Žlutý pes Pardubice
Kdy: čvrtek 14. dubna 2011 od 20:00
Pořadatel: Agentura 79 promotion
Vstupné: 250,-Kč
 

 

          

 

Mike Terrana to rozbalí ve Žluťáku

Foto: (c) 2010 Jaromír Zajíček – FotoZajda.cz

Více na www.zlutak.cz.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.