Úterý, 5.12.2023
Ostatní volný časVolný čas

Miss léto 2009

Miss léto15. jubilejní ročník celorepublikové soutěže MISS LÉTO 2009, na kterém se představí krásky z celé České republiky proběhne v sobotu 25. července 2009 od 18 hodin u hotelu Flora v Olomouci.

Finalistky MISS LÉTO se již pravidelně umísťují v dalších soutěžích MISS u nás i v zahraničí (Petra Minářová – MISS ČR ’96, Kateřina Průšová – MISS ČR 2002, Jana Doleželová – MISS ČR 2004, Eva Čerešňáková – I. ČESKÁ VICEMISS 2007, Zuzana Jandová – MISS ČR 2008) a pracují jako modelky u světových modelových agentur.

LETNÍ PÁRTY HOTELU FLORA je tradiční letní společensko-kulturní akce konaná každoročně pod záštitou Krajského úřadu Olomouckého kraje s účastí významných osobností kultury, sportu i politiky (Helena Růžičková, Lucie Bílá, Jan Saudek, Petr Novotný, Vladimír Čech, Josef Alois Náhlovský, Jaromír Jágr, …)

V průběhu programu, který je rozdělen na dvě části delší přestávkou, se představí nejen soutěžící dívky, účinkující a hosté poroty, ale je zde i prostor pro prezentaci významných reklamních partnerů.

LETNÍ PÁRTY je akce venkovní, pořádaná před hotelem Flora. V případě velmi nepříznivého počasí bude celá akce přesunuta do prostor sálu Reduta na Horním náměstí v Olomouci.

Více na www.missleto.cz

 

Miss léto

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.