Středa, 21.2.2024
Chrudim

Města na Chrudimsku – Hlinecku chtějí podpořit cestovní ruch

Města na Chrudimsku - Hlinecku chtějí podpořit cestovní ruchPartneři cestovního ruchu v projektu Mikroregionu Chrudimska se sešli ve čtvrtek   1. července 2010 na prvním pracovním setkání. Jeho cílem bylo naplánovat aktivity na podporu cestovního ruchu na Chrudimsku ? Hlinecku do července roku 2012.

“Nástěnný kalendář na 36 měsíců s fotografiemi regionu, Návštěvníkův (V)Tipálek, letáky TOP míst regionu či SEO optimalizace portálu www.navstevnik.cz,” vyjmenovává vybrané aktivity místopředseda svazku Roman Málek.

Některými aktivitami mikroregion navazuje na činnost města Chrudim, které v těchto dnech končí svůj projekt na podporu cestovního ruchu. Mezi ně například patří vydávání turistických novin či provoz portálu www.navstevnik.cz.
“Projekt na podporu cestovního ruchu má celkové odhadované náklady 2,7 mil. korun a na jeho financování by se měla podílet Evropská unie v rámci Regionálního operačního programu NUTS II ? Severových a zapojená města,” doplňuje manažerka mikroregionu Hedvika Šandová.

Aktivity jsou financovány z projektu “Informační a propagační kampaň turistické oblasti Chrudimsko – Hlinecko II”, který je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj z Regionálního operačního programu NUTS II – Severovýchod.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.