Na chalupě navařeno jako od maminky

Čas strávený na chatě či chalupě je vzácný a málokomu se chce trávit ho u plotny přípravou pokrmů podle složitých receptů. Dobré jídlo si ale po práci či výletě na chalupě dokážeme náležitě vychutnat. Jídla EXPRES MENU splňují tyto dva hlavní požadavky.

ExpresMenu - Svíčková

Balíček s pokrmem EXPRES MENU stačí pouze otevřít, ohřát a servírovat, přitom díky speciální technologii konzervace a ruční práci kuchařů v Podkrkonoší chutná jako právě uvařená delikatesa.

Jídla jsou konzervována patentovanou metodou kontinuálního tepelného procesu CTP, který se dá velmi zjednodušeně přirovnat k domácímu zavařování, kde je výsledkem kvalitní trvanlivý kompot, který se dá dlouhodobě uchovat při pokojové teplotě do + 30 °C. Pokrmy mají tříletou dobu spotřeby, pokud vám tedy svíčková ve skříňce zapadne, bez obav si na ní můžete pochutnat příští rok. Krátkodobě balení vydrží i vyšší teplotu, třeba právě během cesty na chatu.

Jídlo je již kompletně dokončené, nemusí se do něho nic přidávat, je proto ideálním způsobem stravování na chatu pro celou rodinu. Při přípravě jídel nejsou používány žádné chemické přísady ani konzervanty, jídla jsou vyrobena pouze z prvotřídních čerstvých surovin od regionálních dodavatelů.

Všechny produkty EXPRES MENU jsou výsledkem ruční práce kuchařů a jejich spolupracovníků, kteří připravují každý výrobek s velkou odpovědností, osobním nasazením a láskou. Tento proces pak z výsledného produktu dělá zdravé a chutné jídlo. V sortimentu EXPRES MENU najdete polévky, jednoporcová i dvouporcová jídla, přílohy, ovocné kaše, masa i směsi na zdravé pečení. EXPRES MENU získalo ocenění nejlepšího jídla na cesty dle recenzi také v tomto porovnání nejlepších.

Další z variant je KOMPLET MENU, kde je ve dvoukomorové misce kompletní jídlo i s přílohou, které se dá jednoduše za 3 minuty ohřát v mikrovlnce a sníst.

Z celého sortimentu si vybírejte na internetových stránkách www.jidlodokapsy.cz, kde si jídla můžete i objednat. Jídlo do kapsy se sídlem V Cholticích je zároveň velkoobchod, maloobchod a provozuje e-shop.

 

ExpresMenu - nové obaly

 

 

Jídlo do kapsy

www.jidlodokapsy.cz

 

ExpresMenu - 2 jídla

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.