Naděje o udržení HC Chrudim v 1. lize žije

HC Chrudim1. května byl konec působení HC Chrudim v první hokejové lize téměř jistý. Od 4. května se však šance na udržení zvýšily. Nyní je vše ještě nadějnější.
Fan Club založil anketu o udržení chrudimských hokejistů v lize a nyní čítá přes 1000 hlasů, což je velmi uspokojující počet, který je důkazem, že fanouškům není osud HC Chrudim lhostejný. Nadále můžete hlasovat na stránkách Fan Clubu HC Chrudim (www.hccr.cz) nebo se připojit na sociální síti Facebook ke skupině na záchranu 1. ligy, kde je momentálně přes 700 členů.
Ovšem snaha o zachování 1. ligy nezůstala pouze u anket. 6. května se sešli zástupci Fan Clubu a vedení HC CHRUDIM s představiteli radnice Chrudimi. Tento den byl pro chrudimský hokej velmi nadějný. Starosta města Mgr. Jan Čechlovský připustil, že je ochoten prodiskutovat mimořánou finanční dotaci na jednání zastupitelstva města a navrhnout částku, kterou by zastupitelstvo bylo ochotné schválit. I nadále tedy bude pokračovat jednání o případné podpoře HC Chrudim v 1. lize. Všichni věříme, že vše dobře dopadne a chrudimský hokej bude i nadále číslo jedna.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.