Naučte se produkovat beaty na Beats Evolution Workshops

První drum & bass konference oznámila zimní verzi projektu s názvem Beats Evolution Workshops. Zimní edice se zaměří na producenty a producentské workshopy a proběhne v polovině února 2018 v pražském klubu Storm. Projekt Beats Evolution Conference a Beats Evolution Workshops je úzce spojen s festivalem Let It Roll.

V návaznosti na úspěšné první vydání Beats Evolution Workshops v únoru 2017 oznámili pořadatelé druhou edici konference, která se bude zaměřovat na producentské workshopy a začínající umělce. Konat se bude těsně před festivalem Let It Roll Winter 16. – 17. února 2018. Podle slov pořadatelů se návštěvníci mohou těšit na dva dny plné demo listening sessions, masterclasses a spousty dalšího s některými z předních drum & bass producentů.

 

 

 

Producenti se na workshopech dozvědí ty nejnovější tipy a triky na poli produkce a získají rady, jak posunout svou hudbu na novou úroveň od některých z nejvýznamnějších producentů drum & bass scény. Začínající producenti zároveň budou mít možnost probrat svou tvorbu s těmi nejlepšími bass umělci. Již letní konference se zúčastnili ty největší osobnosti a producenti bass scény včetně ambasadora projektu Andyho C a organizátoři slibují silný program i pro zimní vydání.

beatsevolution.cz | facebook.com/bec | stormclub.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.