Pátek, 22.9.2023
HudbaKultura

Nejlepší AC/DC revival v Herálci

spejbls_helprsDne, kdy by v kulturním domě Herálec zahrála přední světová hard rocková kapela AC/DC se těžko někdy dočkáme. Nicméně den, kdy do Herálce dorazí její nejlepší revival se blíží. Mejdanoví králové mnohokráte oceněni za věrnou interpretaci originálu Špejbl’s Helprs vystoupí již tuto sobotu 9. dubna 2011.

V koncertním diáři Špejblů se velmi často objevují i německá a rakouská města. Jejich popularita se nevztahuje pouze na domácí Česko, ale jsou dokonce evropsky uznávaným revivalem. Proto jsou jejich termíny na mnoho let dopředu plné a každý víkend je zastihnete v nějakém zaplněním klubu nebo na festivalu či jiných kulturních akcích.
Když revival, tak precizně. Tak by se dalo formulovat motto jejich snažení. K dosažení co možná největší autentičnosti jim výrazně pomáhají pilně nastudované notové zápisy a tabulatury. Velkou devizou skupiny Špejbl´s Helprs je zpěv v podání Petra Průši, který se  vypořádal s originálním projevem Briana Johnsona téměř dokonale.

V sobotu tak budou heráleckým kulturním domem znít hity jako Highway to hell, TNT, Thunderstuck, Jaibreak a mnoho dalších. Návštěvníci se mohou těšit nejen na věrnou kopii, ale i jedinečnou show, který jé již Špejblům vlastní. Po koncertu proběhne tradiční rockotéka.

Vstup do kulturního domu 26. března bude umožněn po sedmé hodině, vystoupení  začne po půl deváté. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 120 Kč, na místě bude cena 150 Kč.

Více informací naleznete na internetových stránkách http://www.kdheralec.cz/ nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Program jaro 2011 (12 let koncertů v KD Herálec)
12.03. KOMUNÁL
26.03. HORKÝŽE SLÍŽE
09.04. ŠPEJBL’S HELPRS
24.04. VELIKONOČNÍ ZÁBAVA
14.05. 12. NAROZENINY

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.