Největší fotografická událost roku – FOTOEXPO 2012

Největší fotografická událost roku – FOTOEXPO 2012FOTOEXPO – 18. DigiForum – veletrh foto a video techniky, zpracování obrazu a tisku navazuje na svého předchůdce DigiForum a bude připraveno ve zcela novém stylu s mnohem větší výstavní plochou a doprovodným programem.

Uskuteční se v hlavních prostorách Průmyslového paláce, na Výstavišti v Praze – Holešovicích, ve dnech 24. – 25. května 2013. Navíc bude paralelně propojené s veletrhem ozvučovací, osvětlovací a prezentační techniky AV SHOW, který bude probíhat ve vedlejší hale.

Nenechte si ujít tuto podzimní událost, kde kromě prezentace nejnovější fotografické, filmové, a tiskové techniky, budete mít možnost se setkat s předními osobnostmi české fotografie. Čestné prezidentství nad veletrhem převzal známý spisovatel, publicista a fotograf Ondřej Neff.

Hlavní hvězdou fotografického veletrhu je světově uznávaný fotograf Antonín Kratochvíl, který se věnuje dokumentární válečné fotografii, za kterou byl několikrát mezinárodně oceněn. V roce 1967 v USA, kde jej v roce 1999 časopis American Photo zařadil mezi sto nejvýznamnějších osobností světové fotografie. Nyní se vrací zpět do Čech se svým souborem Domovina a na FOTOEXPU představí tři exkluzivní soubory a dosud nepublikované snímky.

Další zajímavosti na veletrhu FOTOEXPO:

SALON FOTOGRAFIE” – diskusní fórum s předními osobnostmi české fotografie a prezentací jejich práce;
Galerie Café – výstavy fotografií známých českých fotografů (František Weyda, Stanislav Pokorný, Jan Pohribný, Vladimír Brunton, Martin Stranka, Rostislav Stach a mnoho dalších…);
FOTOTALENT” – alternativní prezentace fotografů;
Ozvěny mezinárodního fotografického festivalu FOTOJATKA;
MISS FOTOEXPO” – soutěž pro fotografy a fotomodelky;
odborné semináře, besedy a workshopy;
AUDIOVIZUÁLNÍ SLIDESHOW předních českých autorů na obřím plátně.

Partnery veletrhu jsou Asociace profesionálních fotografů ČR, PhotonEurope, Macroworld, Saskia a další.

Mediálními partnery veletrhu jsou časopisy Digitální foto, FotoVideo, časopis Foto, Stereo & Video, Audio Video, Lidé a Země, Svět tisku, Media & Marketing, Sign, Fotopátračka, Fotoaparat.cz a další.

Největší fotografická událost roku – FOTOEXPO 2012

Aktuální a podrobné informace najdete přímo na webu FOTOEXPO.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.