Němečtí Kyau & Albert míří do Gimletu

Němečtí Kyau & Albert míří do GimletuNěmečtí rodáci Ralph Kyau a Steven Moebius Albert tvoří energické hudební duo Kyau & Albert již více než 20 let a za tu dobu stihli dobít srdce stovek tisíc milovníku elektronické taneční muziky. Jejich typický a snadno rozeznatelný sound se prolíná celou jejich kariérou a těší návštěvníky klubů i festivalů po celém světě a v pátek 16. října 2015 přijedou potěšit české fanoušky do Gimlet Music Baru v Pardubicích.

Tommorowland, Electric Daisy Carneval, londýnský klub Ministry of Sound, Luminosity festival, zaniklá Trance Energy, to je jen úzký výběr eventů a míst, kde Ralph se Stevenem, mnohokrát opakovaně, vystoupili. Jejich tvorba se pravidelně objevuje v radioshow Armina Van Buurena – A State Of Trance a pravidelně jsou také zváni na stejnojmenné festivaly.

Kyau & Albert se nesmazatelně zapsali do historie a srdcí statisíců fanoušků po celém světě hity jako Are you fine?, Night Like This, Kiksu nebo Velvet Morning. Ve spolupráci s Above & Beyond vznikl track Amphonic, na Open My Eyes se pak podílel Paul van Dyk. A je to právě Stevenův hlas, který v těchto písních můžete slyšet. Na kontě mají také nespočet legendárních remixů, jmenujme například skladby Cressida – 6 AM nebo Above & Beyond feat. Zoe Johnston – You Got To Go.

Jsou zakladateli vydavatelství Euphonic a každý měsíc vysílají do světa radioshow Euphonic Sessions, která běží na 25ti FM stanicích po celé planetě (2011). Momentálně jsou Steven s Ralphem uprostřed světové tour se svým šestým studiovým albem Distant Lights. Velké oblibě se těší i u českých fanoušků elektronické hudby, pro které je trance srdeční záležitostí. České publikum mají rádi, stejně tak jako české pivo a seriál o Krtečkovi.

 

MARTIN GREDNER
Martin se k elektronické taneční hudbě dostal v rodné Ostravě poprvé v roce 1997, kdy začal mixovat vocal house v bývalém ostravském klubu People. V roce 1999 zakládá první pravidelné house parties na Stodolní ulici v legendárním klubu Bar..Vy, které se staly vyhlášenými a úspěšně fungovaly téměř 4 roky. V roce 2000 přijal nabídku na spolupráci s klubem Fabric a stal jeho rezidentem. Martin si velmi dává záležet na technice mixů, v jeho dynamických a emotivních setech často uslyšíte vokály a součástí jeho vystoupení je silná komunikace s publikem. Vždy rád překvapuje velmi aktuálními progressive novinkami. V současné době je Martin rezidentem 2 klubů, z nichž jeden je v Polsku. V Čechách to v minulosti byl i klub Karlovy Lázně, ale největší úspěchy Martin sklízí v rámci svých dvou rezidentních nocí v klubu Fabric Ostrava, a to Evolution a House Factory LIVE!. V rámci těchto nocí vystoupil s celou řadou světových megastar jako Hardwell, Andy Moor, Jerome Isma-Ae, Simon Patterson, Sean Tyas, W&W, Mat Zo, Kyau&Albert, Ronski Speed, Stoneface&Terminal Kosheen, Blank&Jones a další a další… Martina můžete potkat na prestižních parties a festivalech po celé republice, jako například Hradhouse, Citadela, Progressive Zone nebo Mácháč, v klubech Roxy, Mecca, Fléda, či Boby a mnoha dalších jak v Čechách, tak v zahraničí. Obrovským úspěchem je jistě nedávný set v londýnském Ministry of Sound

 

FLASH
Petr Freiberk alias Flash je známým “koněm” nejen pardubické klubové scény. DJingem se zabývá od roku 1999 a od té doby stihl navštívit desítky východočeských klubů a musicbarů. V mnoha z nich působil a působí jako rezidentní DJ. Za pultem ho můžete s pravidelností potkat v pardubickém Gimletu či Hany, hradeckém NOXu, zkušenosti má i s pražskými kluby Roxy, Mecca, Yes Club nebo Phenomen. Po boku Chrise Sadlera si tento milovník nejen elektronické hudby střihne skvělý techhouse, jindy od něj uslyšíte třeba funky rytmy. Na konec nesmíme opomenout jeho úspěch z minulého léta, kdy se díky contestu dostal na Talent House & Techno Stage festivalu Mácháč 2014!

 

CLOUD
Gabriel pochází z Košic a DJingem se zabývá přes 13 let. V jeho setech můžeme slyšet převážně progressive house a electro house, ale někdy i trancové kousky. V minulosti si zahrál jako support DJ pro jména jako Ronski Speed a Cressida (Euphonic), Niels van Gogh, DJ Tonka, Artento Diviny nebo Chris Davies. Za DJský pult se postavil celkem v šesti evropských zemích. Během svého působení v Berlíně vysílal vlastní radioshow na místní stanici Basslover. Ve velké oblibě má starší trancové sety.

VSTUP: 21:00 – 23:00 / 90 Kč po 23:00 / 120 Kč

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.