Nickelback dorazí do Prahy už v září

Nickelback oznamují evropské turnéV prodejích alb multi-platinová rocková kapela Nickelback, je připravena letos zahájit obrovské turné, které odstartuje 2. září 2016 ve finských Helsinkách. Toto světové turné je desáté v historii skupiny a vystoupí v 30 evropských městech včetně Prahy, kde se představí 18. září 2016.

Nickelback se postupně stali jednou z komerčně nejúspěšnějších a nejvýznamnějších hudebních formací posledních dvou desetiletí. Celosvětově skupina prodala více než 50 milionů kusů svých desek. Jejich bezkonkurenční a neodolatelný hit „How You Remind Me“ zůstává v žebříčku časopisu Billboard „Nejlepší rockovou písní desetiletí“. Během své kariéry kapela mimo jiné dosáhla úctyhodných devíti nominací na cenu Grammy, obdržela tři ceny American Music Awards, dvanáctkrát bodovala v Juno Awards a časopisem Billboard byla v roce 2009 jmenována „Skupinou Desetiletí“.

Nickelback oznamují evropské turnéNickelback se vrací do Evropy s vysokooktanovou rockovou show a zpěvák Chad Kroeger dodává: „Evropo, připrav se, našim fanouškům přineseme jednu mocnou pekelnou párty„.

Vstupenky v rozmezí 990 – 1790 Kč k dispozici v síti www.ticketportal.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.