Kinotip: Legenda o Tarzanovi

Legenda o TarzanoviDo kin míří další ztvárnění syna divočiny, na motivy cyklu dobrodružných knih amerického spisovatele Edgara Rice Burroughse, tentokrát i ve 3D.

 

Již mnoho let uplynulo od doby, kdy Tarzan (Alexander Skarsgård – Bitevní loď, Hidden) zaměnil život v africké džungli za život bohatého Johna Claytona III, Lorda Greystoka, po boku své milované manželky Jane (Margot Robbie – Vlk z Wall Street, Sebevražedný oddíl). Nyní je vyslán zpět do Konga jako obchodní emisar parlamentu, aniž by tušil, že má sehrát roli pěšáka ve smrtelně nebezpečné hře chamtivosti a pomsty belgického kapitána Leona Roma (Christoph Waltz – Hanebný pancharti, Nespoutaný Django). Ale lidé stojící za vražedným spiknutím vůbec netuší, s kým mají tu čest.   (Freeman Ent.)

Režie se ujal David Yates, který nám do kin přinesl poslední čtyři Harry Pottery a tento rok ještě v kinech uvidíme jím natočený prequel Fantastická zvířata a kde je najít.

Ve filmu se kromě již zmíněných herců objeví třeba i Samuel L. Jackson (Kingsman: Tajná služba, Pulp Fiction: Historky z podsvětí), nebo Djimon Hounsou (Constantine, Krvavý diamant).

 

Oficiální premiéra je stanovena na 7. července 2016.

 

Dobrodružný / Akční
USA, 2016, 110 min

Režie: David Yates

Předloha: Edgar Rice Burroughs (kniha)

Scénář: Adam Cozad, Craig Brewer

Kamera: Henry Braham

Hudba: Rupert Gregson-Williams

Hrají: Alexander Skarsgård, Margot Robbie, Ella Purnell, Samuel L. Jackson, Christoph Waltz,Djimon Hounsou, Jim Broadbent, Casper Crump, Simon Russell Beale, Matt Cross, Adam Starks, Osy Ikhile, Lasco Atkins, Cédric Weber, Teresa Churcher, Bentley Kalu, Miroslav Zaruba,Christopher Benjamin

ČSFD: http://www.csfd.cz/film/268037-legenda-o-tarzanovi/prehled/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.