Úterý, 6.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Němečtí A Week Of Sundays zahrají v Prosetíně

Němečtí A Week Of Sundays zahrají v ProsetíněV pátek 26. července 2013 se do České republiky opět vrací německá kapela A Week Of Sundays. Spolu s dalšími třemi kapelami se představí na letním pódiu v Prosetíně u Skutče.

 

 

 

 

 

 

A Week Of Sundays je pětičlenná banda z německého Würzburgu hrající pohodový pop-punk s prvky easycoru blízký kapelám jako Set Your Goals, Four Year Strong nebo Blink 182. Na svém kontě mají prozatím dvě alba a to “Awaken Me” a “Set Sail for the Stars”.

Dále vystoupí kapela At The Moments z České Třebové, která letos vydala své debutové třípísňové EP nesoucí se v punkrockovém stylu okořeněném špetkou hardcoru.

Návštěvnící se mohou těši také na pardubické pop-rockové seskupení Sabrage a skutečskou alternativ-rockovou kapelu Pomalu Plující. Akce začíná ve 20 hodin. Areál je celý zastřešen, takže koncert neohrozí ani nepřízeň počasí.

Oficiální událost zde

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.