Čtvrtek, 22.2.2024
HudbaKultura

Nově zrekonstruovaný sál otevře Škwor

Nově zrekonstruovaný sál otevře ŠkworKulturní dům Herálec u Žďáru nad Sázavou, který se pyšní patnáctiletou tradicí pravidelných koncertů předních českých hudebních skupin, prošel během loňského podzimu venkovní i vnitřní rekonstrukcí. Do nového interiéru s vylepšenými službami pro návštěvníky míří na svém turné k patnácti letům rocková partička Škwor. Vystoupí zde v pátek 7. března 2014, aby společně s fanoušky oslavila toto významné výročí a představila novou desku.

Kapela Škwor neulehla k zimnímu spánku a po hektickém konci roku 2013 nelení. Má za sebou velice podařený první samostatný velký koncert, který proběhl v Praze v Incheba aréně v listopadu 2013, na němž bylo více než 3 000 fanoušků. A opět připravila pro své příznivce další bonbónek, a to jarní avizované tour k úspěšnému novému CD Sliby & Lži . To kapela nadělila a sobě i svým fanouškům k patnáctému výročí existence a skvěle si vede jak na trhu s CD, tak v online prostředí.

Půjde již o několikátý herálecký koncert této oblíbené hard rockové skupiny. Už od prvních úspěchů se singly Mý slzy neuvidíš, Sraž nás na kolena nebo Vyvolenej si získala v Herálci a okolí velkou popularitu. Teď k nim může přibýt další, protože aktuální singl Síla starejch vín má hned od svého vydání velké ohlasy. Turné obohacuje pár pestrých technických novinek z velkého pražského koncertu.

Vstup do kulturního domu Herálec v pátek 7. března bude umožněn po sedmé hodině, vystoupení  začnou o hodinu později. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 220 Kč, na místě bude cena 250 Kč.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.kdheralec.cz nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Program jaro 2014 (15 let koncertů v KD Herálec)

07.03. ŠKWOR 15 let

22.03. HARLEJ tour

28.03. KRYŠTOF vyprodáno

12.04. TURBO + ARGEMA

20.04. VELIKONOČNÍ zábava

03.05. 15. NAROZENINY

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.