Open Society Summer Camp

Open Society Summer CampVadí ti špatné vztahy mezi majoritou a Romy u vás městě? Nesouhlasíš s tím, jak je o Romech informována veřejnost? A chceš to změnit? Zapoj se do projektu Open Society Summer Camp a realizuj své nápady ke zlepšení života ve tvém regionu!

 

 

Nadace Open Society Fund Praha ve spolupráci se slovenskou Nadáciou otvorenej spoločnosti a Prázdninovou školou Lipnice pořádají týdenní soustředění pro mladé lidi od 17 – 26 let se zájmem o romskou menšinu. Týden her, pohybu, diskusí se bude věnovat politice, médiím a situaci romské menšiny. Za pomoci lektorů vypracují účastníci i své vlastní projekty – ty nejlepší z nich získají finanční podporu Nadace Open Society Fund Praha.

Open Society Summer Camp se uskuteční ve dnech 10. – 16. 7. 2011 za obcí Zdislavice. Zúčastní se ho 15 studentů a studentek ze Slovenska a České republiky.
Hlásit se můžete do 20. 6. 2011.

Přihlásit se mohou jak Romové tak mladí z řad majority, kteří splňují podmínky. Více informací naleznete na stránkách Nadace: www.osf.cz nebo na facebooku: http://www.facebook.com/nadace.osf

Telefon: 222 540 979
Kontaktní osoba: Renata Berkyová

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.