Pardubické letní kino bude opět promítat

Pardubické letní kino Pernštejn

Každý prázdninový den od 1. července 2009 od 21:30 bude promítat pardubické letní kino Pernštejn novinky světové produkce, filmové bonbónky i něco pro rodiny s dětmi.

Tak nám začalo astronomické léto, někomu se brzy otevřou dveře ke dvou krásným měsícům prázdnin, jiní si jistě užijí alespoň kratší dovolené.

S myšlenkou na léto se některým vybaví moře, jiným kopce, hory, lesy, další se zas těší na dlouhé vlahé večery, setkávání s přáteli, s rodinou … anebo na letní kino.

Letní kino je bezesporu fenomén. Mnozí si léto alespoň bez jedné návštěvy kina pod širou hvězdnou oblohou nedokáží představit. Já k této skupině patřím také.

Proto jsem ráda, že stejně jako v předchozích letech, tak i letos budou moci nejen pardubičtí den co den navštěvovat noční filmové projekce v Tyršových sadech v Pardubicích, a to navíc zcela zdarma.

Dramaturgie pardubického letního kina je opět zajímavá – misí se v ní novinky světové produkce, filmové bonbónky i něco pro rodiny s dětmi.

Provoz letního kina bude zahájen 1. července 2009 od 21:30 hodin projekcí snímku Proměny od mladého českého režiséra Tomáše Řehořka.

Více informací na www.letni-kino.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.